3L: Izolator - Grodziszczanka 0:6

III liga kobiet - gr. podkarpacka, 26.09.2015 r.
Izolator Boguchwała - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 0:6 (0:4)

Grodziszczanka: J. Joniec (41 Bartnik) - Tabin, Żak, Chmura, Rynasiewicz (5 Węgrzyn),  Maziarz, Kojder, S. Joniec (65 Duży), Rachwał, Moszkowicz, Trojnar (50 Dałomis)

Po raz trzeci z rzędu dziewczyny LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne zdobyły komplet punktów pozostawiając tym razem w pokonanym polu drużynę Izolatora Boguchwała. Ani przez jedną minutę tego spotkania dominacja zespołu z Grodziska nie podlegała dyskusji. Grodziszczanki pewnie wygrały ten mecz w stosunku bramek 6:0 do przerwy prowadząc 4:0. I tak już w 12. minucie pięknym strzałem zza linii pola karnego popisała się Gabriela Kojder i bramkarka Izolatora po raz pierwszy wyciągała futbolówką z siatki. Na kolejne gole nie trzeba było długo czekać i już w 20 minucie dośrodkowanie Moniki Maziarz zamieniło się samoistnie w drugiego gola w tym spotkaniu. Już dwie minuty później w zamieszaniu podbramkowym nosem strzeleckim popisała się Klaudia Trojnar i z najbliższej odległości umieściła piłkę w siatce. Popis strzelecki w pierwszej połowie zakończyła Katarzyna Moszkowicz, strzelając w 30. minucie spotkania gola na 4:0 dla Grodziszczanek. Po przerwie obraz gry na boisku nie uległ zmianie. Piłkarki przyjezdne raz za razem szturmowały obronę i bramkę Izolatora, jednak w wielu sytuacjach raziły nieskutecznością a niejednokrotnie świetnie spisywała się najlepiej dysponowana tego dnia bramkarka zespołu gospodarzy. Dominacja przyjezdnych na boisku przerodziła się jednak w zdobyte gole i tak w 64 i 70 minucie swoja drugą i trzecią bramkę w tym spotkaniu zdobyła Katarzyna Moszkowicz, tym samym kompletując na swoim koncie hat-tricka.