III liga kobiet - gr. podkarpacka
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Aquila Stalowa Wola 1:3 (1:2)
Nowak - Portka, Trawińska, Łach

Grodziszczanka: J. Joniec (41 Bartnik ), Żak, Chmura, Węgrzyn, S. Joniec, Rachwał, Kojder, Maziarz, Nowak (41 Dałomis), Żuk, Moszkowicz (75 Duży)

Nie udał się rewanż piłkarkom z Grodziska za przegraną jaką doznały w wyjazdowym meczu w Stalowej Woli. I tym razem piłkarki ze Stalowej Woli okazały się lepsze i wygrały spotkanie w stosunku 3:1. Wprawdzie początek meczu należał do Grodziszczanek i już w 12 minucie Małgorzata Nowak umieściła piłką w siatce lobując golkiperkę ze Stalowej Woli. Jednak dalej było już tylko gorzej - w 28 minucie  było już 1:1 po dobitce piłki odbitej od poprzeczki. Kolejna bramka padła już w 35 minucie i Stalowowolanki prowadziły już 2:1. Takim tez wynikiem zakończyła się pierwsza polowa spotkania. W drugiej części obraz gry nie uległ zmianie. Piłkarki z Grodziska atakowały jednak skuteczność tego dnia wyraźnie ich zawodziła. Natomiast drużyna przyjezdna - groźnie kontratakowała i właśnie jeden z takich kontrataków przyniósł w 60 minucie spotkania podwyższenie wyniku na 3:1 dla Stalowej Woli. Mimo usilnych starań na odrobienie strat zabrakło już czasu itaklim też wynikiem zakończyło się to spotkanie.