Strzelczynie kuj-pom II ligi
Klasyfikacja strzelczyń II ligi kujawsko-pomorskiej po rundzie jesiennej.
Strzelczynie bramek, II liga kobiet, gr. kujawsko-pomorska
(29) - Weronika Szuba (Błękitni Stargard)
(14) - Julia Mikołajczak (Polonia Środa Wielkopolska)
(11) - Kornelia Grosicka (Błękitni Stargard)
Błękitni Stargard Szczeciński: (29) - Weronika Szuba, (11) - Kornelia Grosicka, (9) - Ewa Smurzyńska, (5) - Gosia Ładniak, (3) - Weronika Jankowska, Katarzyna Motas, (2) - Aneta Krus, Maryna Huzarevich, (1) - Patrycja Konfefał, Patrycja Domagała, Daria Sokołowska
Polonia Środa Wielkopolska: (14) - Julia Mikołajczak, (4) - Urszula Lewicz, (3) - Roksana Wojtecka, Agata Ratajczak, (1) - Aleksandra Szukalska, Kamila Wiśniewska, Alicja Oczkowska
KKP II Bydgoszcz: (7) - Edyta Sobczyk, (5) - Wiktoria Warszawska, (2) - Karolina Bietracka, Dominika Łuczak, Anna Przybylska, (1) - Kornelia Okoniewska, Oliwia Siemińska, Marta Ossowska
KKP Chełmża: (9) - Karolina Kowalska, (4) - Julia Ciesielska, Paulina Jurkiewicz, (3) - Ewelina Elendt, (2) - Oliwia Ossowska, Jessica Walecka, (1) - Wiktoria Walichniewicz
Lechia Gdańsk: (7) - Joanna Baj, (6) - Julia Włodarczyk, Dorota Kocińska, (5) - Agata Kuczyńska, Anna Rogacka, (2) - Klaudia Czucha, (1) - Paulina Łapińska, Karolina Sulewska, Natasza Urbanowicz, Kalina Wiśniewska,
GSS Grodzisk Wielkopolski: (8) - Sylwia Marek, (5) - Paulina Pisarek, Karolina Wlekła, (4) - Anna Szulc, (3) - Agnieszka Mocydlarz, (1) - Dominika Krzyżańska
Noteć Inowrocław: (5) - Kinga Troszyńska, (2) - Inga Gotowalska, Weronika Ziemba, (1) - Alicja Krobska
Kotwica Kórnik: (5) - Hanna Cerejewska, (3) - Ewa Weber, (2) - Katarzyna Serafiniak, Marta Boruch, (1) - Klaudia Jędraszyk, Patrycja Grzybkowska, Agnieszka Liśkowiak
Olimp Gościno: (8) - Wiktoria Paprocka, (2) - Natalia Rojek, (1) - Dominika Szczygielska, Kinga Szymańska, Iga Chmielewska, (1) - /brak danych/
GOSRiT Luzino: (8) - Magdalena Lińska, (2) - Aleksandra Joskowska, (1) - Kaja Klamrowska, Luiza Kass
Górnicza Konin: (4) - Wioletta Marcianik, (2) - Dorota Proch, (1) - Agnieszka Nowakowska, Angelika Mandziej, (2) - /brak danych/
Olimpia II Szczecin: (2) - Joanna Tokarska, Gabriela Witko, (1) - Katarzyna Tarnowska, Joanna Preś, Marta Pędzik
Stan na dzień 28.11.2015
(29) - Weronika Szuba (Błękitni Stargard)
(14) - Julia Mikołajczak (Polonia Środa Wielkopolska)
(11) - Kornelia Grosicka (Błękitni Stargard)
Błękitni Stargard Szczeciński: (29) - Weronika Szuba, (11) - Kornelia Grosicka, (9) - Ewa Smurzyńska, (5) - Gosia Ładniak, (3) - Weronika Jankowska, Katarzyna Motas, (2) - Aneta Krus, Maryna Huzarevich, (1) - Patrycja Konfefał, Patrycja Domagała, Daria Sokołowska
Polonia Środa Wielkopolska: (14) - Julia Mikołajczak, (4) - Urszula Lewicz, (3) - Roksana Wojtecka, Agata Ratajczak, (1) - Aleksandra Szukalska, Kamila Wiśniewska, Alicja Oczkowska
KKP II Bydgoszcz: (7) - Edyta Sobczyk, (5) - Wiktoria Warszawska, (2) - Karolina Bietracka, Dominika Łuczak, Anna Przybylska, (1) - Kornelia Okoniewska, Oliwia Siemińska, Marta Ossowska
KKP Chełmża: (9) - Karolina Kowalska, (4) - Julia Ciesielska, Paulina Jurkiewicz, (3) - Ewelina Elendt, (2) - Oliwia Ossowska, Jessica Walecka, (1) - Wiktoria Walichniewicz
Lechia Gdańsk: (7) - Joanna Baj, (6) - Julia Włodarczyk, Dorota Kocińska, (5) - Agata Kuczyńska, Anna Rogacka, (2) - Klaudia Czucha, (1) - Paulina Łapińska, Karolina Sulewska, Natasza Urbanowicz, Kalina Wiśniewska,
GSS Grodzisk Wielkopolski: (8) - Sylwia Marek, (5) - Paulina Pisarek, Karolina Wlekła, (4) - Anna Szulc, (3) - Agnieszka Mocydlarz, (1) - Dominika Krzyżańska
Noteć Inowrocław: (5) - Kinga Troszyńska, (2) - Inga Gotowalska, Weronika Ziemba, (1) - Alicja Krobska
Kotwica Kórnik: (5) - Hanna Cerejewska, (3) - Ewa Weber, (2) - Katarzyna Serafiniak, Marta Boruch, (1) - Klaudia Jędraszyk, Patrycja Grzybkowska, Agnieszka Liśkowiak
Olimp Gościno: (8) - Wiktoria Paprocka, (2) - Natalia Rojek, (1) - Dominika Szczygielska, Kinga Szymańska, Iga Chmielewska, (1) - /brak danych/
GOSRiT Luzino: (8) - Magdalena Lińska, (2) - Aleksandra Joskowska, (1) - Kaja Klamrowska, Luiza Kass
Górnicza Konin: (4) - Wioletta Marcianik, (2) - Dorota Proch, (1) - Agnieszka Nowakowska, Angelika Mandziej, (2) - /brak danych/
Olimpia II Szczecin: (2) - Joanna Tokarska, Gabriela Witko, (1) - Katarzyna Tarnowska, Joanna Preś, Marta Pędzik
Stan na dzień 28.11.2015
klasyfikacja strzelczyń ma wyłącznie charakter orientacyjny