AZS UW Warszawa przegrał z Kotwicą Kórnik. Mecz rozgrywano przy... kamerach.

KU-AZS Uniwersytetu Warszawskiego - Kotwica Kórnik 1:2
Padiasek 35 - Chojnacka 19, Cerajewska 31

UW: Nikisz, Osiadło - Skrzypczak, Padiasek, Walczak, Orzechowska, Trzcińska, Wierzbicnak, Sieńko, Kozerska, Straszczyk, Salawa, Smolińska, Ignatieva

Kotwica: Godlewska - Cerajewska, Boćkowska, J.Kaczmarczyk, M.Kaczmarczyk, Boguszyńska, Chojnacka, Jędraszyk, Weber, Dziabaszewska, Nowak, Jacewicz, Sikora

W hali przy ulicy Banacha w Warszawie piłkarki z Wielkopolski prowadzenie objęły tuż przed przerwą po strzale Aleksandry Chojnackiej. W 31. minucie Hanna Cejawska podwyższyła przewagę na 2:0. Chwilę później po zagraniu Karoliny Skrzypczak bramkę kontaktową strzeliła Sylwia Padiasek. Podczas ostatnich pięciu minut spotkania nie zobaczyliśmy już więcej goli przez co sobotnie spotkanie zakończyło się piątą w tym sezonie wygraną Kotiwcy Kórnik i również 5 porażką Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Warszawskiego.

Spotkanie było na żywo transmitowane w internecie za pośrednictwem telewizji intenetowej KPSPORT.pl