Kadra czeka. Konin, Kielce i Szczerców

W dniach 21-23 lipca w Siedlcach odbył się Finał Centralny XVII Ogólnopolskiego Turnieju LZS „Piłkarska Kadra Czeka” dziewcząt. W turnieju startowało 11 drużyn, które w większości wygrały finały w swoich województwach. Organizatorem turnieju było Krajowe Zrzeszenie LZS i WLKS Siedlce. Patronat honorowy sprawowali Polski Związek Piłki Nożnej i Starosta Siedlecki.

Po raz szósty z rzędu triumfowały zawodniczki KKPK Medyk Konin (woj. wielkopolskie), drugie miejsce zajęło Kobiece Stowarzyszenie Piłkarskie Kielce (woj. świętokrzyskie), a trzecie LKS Astoria Szczerców (łódzkie).

Królem strzelców została Daria Nowak KKPK Medyk Konin, najlepszą zawodniczką wybrano Oliwię Werrę z KTS-K GOSRiT Luzino, najlepszą bramkarką okazał się Oliwia Petelicka z KSP Kielce, a pucharem fair play nagrodzono zespół LKS Astoria Szczerców.