Wybory prezesa Wałbrzycha tylko formalnością

Odbyły się wybory w Klubie Sportowym AZS Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej im. Angelusa Silesiusa w Wałbrzychu, który ma swoją drużynę w Ekstralidze kobiet. Spotkanie wyborcze uczelnianego klubu miało iście spokojny przebieg. Prezesem klubu na drugą kadencje został ponownie wybrany 70-letni Tadeusz Pogorzelski. W zarządzie pozostał 40-letni Edward Szewczak - pracownik uczelni odpowiedzialny za promocję i rekrutacje. Do zarządu pierwszy raz wszedł 25-letni Krzysztof Janczak - odpowiedzialny za sprawy wizerunkowe i organizacyjne. Skarbnikiem klubu będzie Anna Szpila, która jest także odpowiedzialna za sprawy finansowe w Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Wałbrzychu.

AZS PWSZ Wałbrzych w Ekstralidze kobiet rozgrywa właśnie swój trzeci sezon. W ubiegłym roku drużyna wywalczyła 3. miejsce w lidze oraz zdobyła złoty medal w Akademickich Mistrzostwach Polski w futsalu. Teraz wałbrzyszanki mają już srebrny medal w AMP, walczą o obronienie medalu w rozgrywkach Ekstraligi na trawie oraz szykują się na kwietniowy półfinał Pucharu Polski.