Przeskoczyli regulamin. Finał kadr U13 w Wiśle

Mecz finałowy kadr wojewódzkich U13 o mistrzostwo Polski Młodziczek pomiędzy reprezentacjami Wielkopolskiego i Śląskiego Związku Piłki Nożnej odbędzie się w sobotę 16 czerwca w Wiśle w powiecie cieszyńskim. Regulamin rozgrywek mówi wprawdzie, że mecz powinien odbyć się na neutralnym terenie, ale w tym roku będziemy mieli wyjątek.

Na odstępstwo od regulaminu zgodziły się obie strony - Wielkopolska i Śląsk, a decyzję zaakceptował Polski Związek Piłki Nożnej. Spotkanie odbędzie się o godzinie 11. Wielkopolska będzie bronić mistrzowskiego tytułu.

W poprzednich latach finał kadr U13 odbywał się w Kościelcu (woj. śląskie: Wielkopolska - Małopolska), Piasecznie (woj. mazowieckie: Kujawsko-Pomorskie - Łódzkie), Brzegu (woj. opolskie: Dolny Śląsk - Śląsk), Ostródzie (woj. warmińsko-mazurskie: Wielkopolska - Mazowsze), Kępnie (woj. wielkopolskie: Wielkopolska - Podkarpacie), Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie: Mazowsze - Wielkopolski) czy choćby w Kutnie (woj. łódzkie: Lubelskie - Kujawsko-Pomorski).