Prymuski Ekstraligi. Zagrały we wszystkich meczach

Przed paroma dniami oficjalnie zakończył się sezon 2018/2019 w rozgrywkach Ekstraligi kobiet. Oprócz 22 kolejek sezonu zasadniczego rozegrane zostało także po 5 dodatkowych kolejek w grupie mistrzowskiej i spadkowej.

Łącznie do rozegrania było 27 spotkań co przekłada się na 2430 minut maksymalnego czasu gry przypadającego na poszczególne zawodniczki. We wszystkich meczach od pierwszego aż po ostatni gwizdek sędzi zagrały 26-letnia Patricia Hmirova z Czarnych Sosnowiec, 35-letnia Anna Sosnowska z AZS PSW Biała Podlaska, 18-letnia Joanna Pastusiak (bramkarka) z Olimpii Szczecin oraz 31-letnia Patrycja Rżany i 31-letnia Aleksandra Komosa (bramkarka) z Mitechu Żywiec.

To prymuski Ekstraligi. Każdy mecz rozpoczynały w podstawowym składzie i nigdy nie zostały zmienione. Nie musiały opuszczać meczów przez kontuzje, ani też przez kartki. Sosnowska, Pastusiak i Hmirova wystąpiły we wszystkich 27-kolejkach, natomiast Komosa i Rżany, które grały w Mitechu Żywiec mogły wystąpić tylko w 26-spotkaniach ponieważ jeden ich mecz się nie odbył - Polonia Poznań oddała spotkanie z Mitechem walkowerem.