Transfer Multisort Elektronik pozostanie sponsorem tytularnym UKS SMS Łódź

Firma Transfer Multisort Elektronik (TME) kontynuuje współpracę z UKS SMS Łódź i na mocy nowej umowy od sezonu 2020/2021 zostaje jedynym Sponsorem Tytularnym drużyny UKS SMS Łódź w Ekstralidze Kobiet. Od soboty drużyna grająca na najwyższym szczeblu rozgrywkowym w Polsce występować będzie pod nazwą: TME UKS SMS Łódź.

Firma TME od dłuższego czasu angażuje się w sportowe projekty. Oprócz wsparcia kobiecej drużyny UKS SMS Łódź w ubiegłym roku, TME wspierało również Dorotę Banaszczyk, Mistrzynię Świata w Karate Olimpijskim, młodych karateków z KS Olimp Łódź na czele z Mistrzem Świata w kategorii kumite kadetów Dominikiem Dziudą, czy ostatnio zawodników AMP Futbol Łódź.

- Byliśmy zadowoleni ze współpracy w ubiegłym sezonie i postanowiliśmy przedłużyć umowę na kolejny sezon, jednocześnie zwiększając nasze zaangażowanie w ten projekt. Od początku mówiliśmy, że chcemy pracować długofalowo. Już w ubiegłym sezonie, rozgrywając mecze zawodniczki TME UKS SMS Łódź wykazały się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki oraz chęcią wygrywania. Niestety pandemia spowodowała, że rozgrywki zostały skrócone, a kto wie, jak wyglądałaby finalnie tabela, gdyby udało się rozegrać wszystkie kolejki ligowe. Wierzymy, że rozpoczynający się już w najbliższą sobotę, nowy sezon będzie jeszcze lepszy od poprzedniego, ale przede wszystkim także bezpieczny. Oby wszystkie nasze zawodniczki mogły skupić się tylko i wyłącznie na walce o ligowe punkty i o jak najwyższe miejsce w tabeli - mówi Andrzej Kuczyński, Członek Zarządu ds. Operacyjnych TME.

- To dla nas bardzo ważne, że w tak trudnym momencie, w jakim znalazł się sport, udało nam się przekonać firmę TME do dalszego wsparcia drużyny. Mamy nadzieję, że pomimo tych wszystkich problemów związanych z pandemią, uda nam się przysporzyć wszystkim sympatykom kobiecej piłki w Łodzi trochę radości, a nasz sponsor tytularny nie będzie żałował pozostania z nami na kolejny sezon. Dziękuję również pozostałym firmom, które zostały i wpierają nas również w sezonie 2020/202
1  - mówi Janusz Matusiak, Prezes Zarządu UKS SMS Łódź. 

Inauguracyjny mecz sezonu 2020/2021 drużyna TME UKS SMS Łódź rozegra w sobotę 8 sierpnia na stadionie przy ul. Milionowej 12 w Łodzi. Rywalem będzie AZS UJ Kraków. Mecz rozpocznie się o 13:30.

Podobnie jak w ubiegłym sezonie, również i w tym zespół TME UKS SMS Łódź będzie wspierany przez łódzką firmę TME pod hasłem: #zTMEwEKSTRALIDZE.

O firmie TME (www.tme.eu; www.kariera.tme.eu):
Transfer Multisort Elektronik (TME) to jeden z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Firma zatrudnia ok. 1000 osób w centrali w Polsce i spółkach zależnych w innych krajach, m.in. Chinach, Holandii, Niemczech, Wielkiej Brytanii i Włoszech. W planach jest dalsza ekspansja, m.in. na rynku amerykańskim, indyjskim oraz australijskim. Dystrybutor obsługuje kilkadziesiąt tysięcy firm w ponad 150 krajach i wysyła 5.000 paczek dziennie, a 96% zamówień realizuje w dniu ich złożenia. Wśród oferowanych 350.000 produktów znaleźć można wyroby blisko 1000 producentów
.


Więcej o firmie TME:
www.kariera.tme.eu
www.tme.eu
Facebook: @TMEkariera
Instagram: @TME.eu

Sponsorzy i partnerzy TME UKS SMS ŁÓDŹ w sezonie 2020/2021:
Sponsor strategiczny: SMS Łódź
Sponsor Tytularny: TME.EU / Transfer Multisort Elektronik
Oficjalny Partner: ZM PAMSO S.A.
Partner techniczny: Keeza
Partner medyczny: Orto Med Sport
Partner logistyczny: Bus Express