Trener Krymowski pożegnał się z Kotwicą

Prowadził Akademię Piłkarską Kotwica Kołobrzeg w trzech różnych ligach. Trener po sześciu latach odszedł z zespołu.


Do rundy wiosennej w rozgrywkach II liga kobiet, gr. zachodnia piłkarki AP Kotwica Kołobrzeg przystąpią pod wodzą nowego szkoleniowca. Trener Łukasz Krymowski, który przez ostatnie lata prowadził zespół z przyczyny prywatnych podjął decyzję o zakończeniu współpracy z Akademią Piłkarską Kotwica Kołobrzeg.

37-letni Łukasz Krymowski trenerem piłkarek z Kołobrzegu był od 2014 roku. Swój zespół prowadził najpierw w najniższej lidze wojewódzkiej, później w lidze makroregionalnej, a ostatnio w nowej II lidze obejmującej terytorialnie pół Polski. Kotwica obecnie zajmuje 5. miejsce w rozgrywkach drugiej ligi.

- Chciałbym na pierwszym miejscu podziękować wszystkim moim zawodniczkom, które miałem przyjemność prowadzić od sierpnia 2014 roku. To dzięki Wam stawiałem się lepszym trenerem, a przede wszystkim lepszym człowiekiem. Będę Waszym pierwszym kibicem i będę Wam kibicował dalej oraz trzymał mocno kciuki za Wasz dalszy rozwój - przekazał Łukasz Krymowski.

Nowego trenera drugoligowego zespołu dopiero poznamy. Do tego czasu zespołem pod względem szkoleniowym ma opiekować się Natalia Fidos, która w przeszłości grała w nieistniejących już zespołach Pogoni Women Szczecin, 1. FC AZS AWF Katowice, Unii Racibórz czy choćby Zagłębiu Lubin.