II liga gr. mazowiecka, 16.05.2010 r.
GOSiR Piaseczno - Pogoń Siedlce 5:1 (4:1)
K. Chapska x2, Kołomyjec, Liwanowska, Rosłon - Żukowska 11

Pogoń: Szarek - Stańczuk, Goś, Rosa, Bąbiak - Ławecka, Skibniewska (70 Dróżdż), Białkowska, Michalak - Lewczuk, Żukowska

Zasłużone zwycięstwo gospodyń, zespołu lepszego technicznie i taktycznie. Siedlczanki w 11. minucie zdobyły pierwszą bramkę dzięki Oldze Żukowskiej i zapachniało sensacją. Fatalne błędy w obronie w okresie pomiędzy 25. a 32. minutą spowodowały że GOSiR Piaseczno doprowadził do 3:1. W 42. minucie siedlczanki straciły czwartą bramkę.
Po przerwie przyjezdne poprawiły swoje szyki obronne, co pozwoliło gospodyniom zdobyć tylko jedną bramkę. W bramce MKS Pogoń dobrze zagrała bramkarka - Ewelina Szarek mimo przepuszczenia pięciu bramek. Na boisku jak i po zakończeniu meczu panowała dobra atmosfera. Bardzo dobre prowadzenie zawodów przez trójkę sędziowską.