Dominika Wylężek zagra w Niemczech

W poniedziałek 2 sierpnia bramkarka reprezentacji Polski Dominika Wylężek podpisała roczny kontrakt z beniaminkiem drugiej ligi niemieckiej BV Cloppenburg. Rozmowy toczyły się od połowy sierpnia. "Donia" zdążyła już przez tydzień trenować z nową drużyną, a w tym czasie pracujący w niemieckiej agencji managerskiej Rock the ball Krzysztof Wajda i Jakub Słowik negocjowali warunki przejścia.

W połowie lipca dostałem zapytanie od agencji managerskiej Rock the Ball, dla której pracuję czy mam jakąś godną polecenia bramkarkę, gdyż beniaminek drugiej Bundesligi BV Cloppenburg poszukuje dobrej zawodniczki na tą pozycję - przedstawia kulisy transferu Krzysztof Wajda (na zdjęciu z Dominiką Wylężek).

Dominika będzie z pewnością pierwszą bramkarką w klubie, co mam nadzieję przełoży się na częstsze występy w reprezentacji Polski. Cieszę się, że był to mój pierwszy "prawdziwy" transfer i mam nadzieję, że od teraz wspólnie z Jakubem Słowikiem, właścicielem Rock the Ball pomożemy jeszcze niejednej zdolnej piłkarce - zapewnia Krzysztof Wajda.