III liga, gr. pomorska, 06.11.2011 r. godz. 14:00
GOSRiT Luzino - Olimpico Malbork 8:2 (3:0)
Milewska 18, 20, Joskowska 34, Pielowska 57, 58, 64, 66, 68 - ?

Żółta kartka: Milewska

Luzino: Lińska - Grabarek (50 Krauze), Wojewska, Wojewska (60 Bank), Jóskowska (35 Kołacz ) - Nastały (40 Kwidzińska), Kass (65 Pipka), Damps, Milewska (65 Lińska), Joskowska (65 Grubba ), Pielowska

W dniu 6.11.2011 roku w Luzinie o godzinie 14.00 GOSRiT Luzino podejmował vice lidera zespół Olimpico Malbork. Mecz, który miał zadecydować o II miejscu w rundzie wiosennej III ligi kobiet zapowiadał się na bardzo wyrównane spotkanie.

Pierwsza połowa zaczęła się od żółtej kartki w 12 minucie Mileny Milewskiej, która była nie do zatrzymania tego dnia. 18 minuta spotkania przepiękny rajd lewą stroną boiska po podaniu Moniki Pielowskiej i Milena Milewska nie pozostawiła żadnych szans bramkarce gości. Dwie minuty później tym razem indywidualna akcja Mileny i kolejny raz bramkarka z Malborka musiała wyciągać piłkę z bramki. Do przerwy wynik ustaliła Aleksandra Joskowska, która strzeliła przepięknym lobem pokonała trzeci raz bramkarkę gości. Do przerwy wynik 3:0 dla Luzina.

Po przerwie mecz się wyrównał. W 53 minucie ręką w polu karnym zagrała Kinga Damps i Olimpico Malbork trafiło kontaktową bramkę z rzutu karnego. Od 55 minuty znaczną przewagę uzyskały zawodniczki GOSRiT Luzino. Nie do zatrzymania była Monika Pielowska, która trafiła 5 bramek w drugiej połowie. Bramki padały w 57 minucie po podaniu Aleksandry Joskowskiej, 58 minucie po akcji indywidualnej, 64 minucie po podaniu Magdy Kołacz, 66 i 68 minucie po podaniach Aleksandry Joskowskiej oraz kolejnej akcji indywidualnej. Olimpico Malbork jeszcze w 62 minucie trafiło bramkę na 5:2.

Bardzo dobry występ dziewcząt z Luzina pozwolił zająć II miejsce po rundzie jesiennej.