Derby Radomia dla Czwórki

I liga, gr. południowa, 21.04.2012 r. godz. 11:00
Czwórka Radom - Zamłynie Radom 3:2 (1:0)
Molenda 45, Wiaderna 65, Wieczorek 78 (s) - Sławińska 48, Janicka 75

Czwórka: Kowalczyk - Chrzanowska, Jaworska, Herman, Jarosz (65 Adamska) - Grajko, Grad, Zielińska, Molenda - Nowakowska (80 Pieniący), Wiaderna (88 Stanik)

Zamłynie: Marcinkowska - Kacprzak, Różalska, Witkowska, Jurczak (77 Ślizak) - Wieczorek (77 Warchoł), Rędzia, Janicka, Okrój - Sławińska, Kutera

Mecz derbowy w Radomiu obfitował w wiele emocji i zaciętych pojedynków. Przebieg pierwszej połowy można określić mianem "meczu walki", a do przerwy o wyniku zadecydował rzut rożny w ostatniej minucie, kiedy to Molenda bezpośrednio spod chorągiewki pokonała Marcinkowską.

Druga połowa to z kolei wymiana ciosów w niczym dobrej bokserskiej walce. Najpierw tuż po przerwie wynik wyrównała Sławińska. Czwórka odpowiedziała kontratakiem, który pewnie wykończyła Wiaderna. Kilka minut później Zamłynie znów doprowadziło do wyrównania po strzale z dystansu Janickiej.

To jednak nie koniec emocji. Bramka decydująca o wygranej Czwórki padła znów po rzucie rożnym. Piłka pechowo odbiła się od Wieczorek, która tym samym pokonała swoją bramkarkę. W ten sposób po dobrym spotkaniu w derbach Radomia wygrała Czwórka.