III liga, gr. mazowiecka, 07.09.2013 r. godz. 17:00
KS Królewscy Płock - UKS Ząbkovia Ząbki 3:4 (2:2)
Przybyszewska 5, 40, 43 - Szyszka 20, 40, Karczewska 64, Krawczyk 65

Ząbkovia: Dobosz - Bilig (40 Gwóźdź), Górecka (40 Krawczyk), Grondkowska (73 Zawadzka), Kowalczyk (40 Karczewska), Królska (40 Kacprzak), Męcik, Stankowska, Szyszka (76 Przasnyska), Zagubień (75 Czarnecka)

Już w 5 minucie spotkania Królewscy zdobyli prowadzenie. Dziewczęta z Ząbkovii w 20. minucie odpowiedziały celnym strzałem Pauliny Szyszki po indywidualnej akcji. W 20 minut później ta sama zawodniczka ponownie wpisała się na listę strzelczyń. W doliczonym czasie pierwszej połowy (41 minuta) dziewczęta z Płocka doprowadziły do wyrównania - do przerwy był wynik 2:2.

Po zmianie stron trener Ząbkovii dokonał czterech zmian w składzie, co miało korzystnie wpłynąć na obraz gry. I tym razem jednak (tak jak w pierwszej połowie) jako pierwsze (w 43 minucie) bramkę zdobyły zawodniczki z Płocka i ponownie objęły prowadzenie w meczu. W tej części spotkania gra toczyła się głównie na połowie Królewskich, co zaowocowało celnym strzałem Nikoli Karczewskiej (w 64 minucie) i ponownym remisem. Już w minutę później po strzale Klaudii Krawczyk (asysta: Paulina Szyszka) zawodniczki UKS Ząbkovia Ząbki objęły prowadzenie, którego nie oddały już do końca meczu.