U19: Ogromy pech reprezentacji

Strzelając w pierwszej połowie dwa gole Polki postawiły się Francji. Kryzys nadszedł w końcówce.

Polska - Francja 2:2 (2:0)
Pajor 15, 40 - Sarr 87, Diani 89

Polska U-19: Bugajska - Sołtysiak, Konat, Wróblewska, Kaletka, Matysik, Rędzia, Zawiślak (75 Kamczyk), Pajor (90 Wiankowska), Szaj, Zapała (63 Wasil)

Ogromny pech towarzyszy reprezentacji Polski U-19 podczas turnieju II rundy kwalifikacji do finałów Mistrzostw Europy U-19. Najpierw w sobotę Polki  przegrały inauguracyjne spotkanie ze Szwedkami 1:2 tracąc decydującą bramkę w 88. minucie.

Teraz, w mecz z Francją - aktualnymi mistrzyniami Europy w tej kategorii wiekowej nasze kadrowiczki zremisowały 2:2. Do przerwy kadra trenera Marcina Kasprowicza prowadziła 2:0 po bramkach Ewy Pajor. Kryzys naszedł w samej końcówce meczu gdy biało-czerwone straciły dwa gole w 87. i 89. minucie

Wcześniejsza porażka i dzisiejszy remis spowodował, iż biało-czerwone  nie mają już szans na awans do tegorocznych finałów ME U-19. We czwartek czeka nas jeszcze ostatni grupowy mecz z Rumunią.