II liga, gr. kujawsko-pomorska, 06.09.2014 r.
GOSRiT Luzino - Victoria Sianów 0:7 (0:3)
Świąder 21, Pawłowska 23, 42, Trzeciak 65, Pencherkiewicz 77, Grzelak 88, Buszowiecka 89

Victoria: Saganowska - Cieplak, Pencherkiewicz (78 Tomaszewska), Struszczyk, Buszowiecka, Malinowska, Pawłowska, Świąder, Wodarczyk (46 Wojciechowska), Trzeciak, Grzelak

W swoim drugim występie na drugoligowym froncie piłkarki Victorii S.P. 2 zmierzyły się w Luzinie z zespołem GOSRiT i po ciekawym meczu pokonały gospodynie 7:0. Bramki strzelały w 21 minucie Joanna Świąder na 0:1, następnie Izabela Pawłowska w 23 minucie na 0:2. Ta sama zawodniczka ustaliła wynik pierwszej połowy na 0:3 strzelając bramkę z rzutu karnego po faulu na Malwinie Grzelak.

Po przerwie strzelały na 0:4 w 65 minucie Paulina Trzeciak, na 0:5 obrończyni Agnieszka Pencherkiewicz w 77 minucie. W 88 minucie na 0:6 podwyższyła Malwina Grzelak, a wynik na 0:7 ustaliła Paulian Buszowiecka w 89 minucie, która wcześniej grała w zespole chłopców w Błoniu Barwice.

Trener Krystian Mural stwierdził, że sianowianki pomimo braku kilku podstawowych zawodniczek (Doroty Kornackiej, Żanety Sieg, Małgorzaty Chwastek, Darii Czapli) zagrały dobre spotkanie i zdecydowanie wygrały. Pomimo strzelenia siedmiu bramek zwycięstwo było za niskie i absolutnie powinna być "dwucyfrówka". Kilka sianowskich piłkarek miało bardzo dobre sytuacje do strzelenia bramek, ale niestety znów szwankowała skuteczność strzelecka. Zawiodły też wszystkie sianowskie bramkarki , które nie pojechały na mecz i z konieczności w sianowskiej bramce grały w pierwszej połowie Klaudia Saganowska, a w drugiej zadebiutowała Alicja Wojciechowska.

Piłkarki z Luzino w całym meczu stworzyły tylko 2 dogodne sytuacje do strzelenia bramek, sianowianki natomiast właściwie co 3 minuty mogły strzelić bramkę. Jak stwierdził trener Krystian Mural - 0:7 to i tak najniższy wymiar i piłkarki z GOSRiT powinny się cieszyć, że tak nisko przegrały. Następne spotkanie sianowianki rozegrają 13 października o godz. 15.30 w Sianowie z Tucholanką Tuchola.

W ekipie Victorii S.P. 2 Sianów zagrały: Klaudia Saganowska , Wiktoria Cieplak , Agnieszka Pencherkiewicz (78 Wiktoria Tomaszewska), Paulina Buszowiecka, Joanna Świąder, Weronika Malinowska, Izabela Pawłowska, Nikola Wodarczyk ( 46 AlicjaWojciechowska) , Malwina Grzelak i Paulina Trzeciak.