el. Mistrzostw Świata, Toruń, 14.09.2014 r. godz. 16:00
Polska - Irlandia Północna 4:0 (3:0)
Pajor 36, 68, Sikora 33, Balcerzak 41

Polska: Antończyk - Siwińska, Sikora, Guściora, Dudek (71 Szaj), Chudzik, Płonowska, Balcerzak (46 Gawrońska), Pajor (81 Kaletka), Pakulska, Kamczyk

Reprezentacja Polski pokonała w Toruniu Irlandię Północną 4:0. Dla Polek był to przedostatni mecz w eliminacjach Mistrzostw Świata, które w przyszłym roku odbędą się w Kanadzie.

Wszystkie gole dla biało-czerwonych były autorstwa piłkarek Medyka Konin. W pierwszej połowie bramki zdobywały kolejno Ewa Pajor, Aleksandra Sikora i Patrycja Balcerzak. Po przerwie swoją drugą bramkę zdobyła Pajor. Siedemnastoletnia piłkarka z Konina wyrosła tym samym na najskuteczniejszą zawodniczkę reprezentacji w tych kwalifikacjach MŚ - strzeliła już w nich 4 gole.

» Debiut kaletki w reprezentacji

W środę podopieczne selekcjonera Wojciecha Basiuka zagrają jeszcze we Włocławku z Bośnią i Hercegowiną. Mecz ten zakończy eliminacje Mistrzostw Świata. Awans na mistrzostwa z naszej grupy wywalczy Szwecja bądź Szkocja.