III liga, gr. podkarpacka, 14.10.2014 r.
Grodziszczanka Grodzisko Dolne - Aquila Stalowa Wola 3:1 (3:0)
Dałomis 8, Kojder 12, Moszkowicz 30 - Sudoł 64

Grodziszczanka: Czerwonka - Bosak, Żak, Rynasiewicz, Majkut, Kojder, Rachwał, Joniec, Dałomis, Nowak, Moszkowicz oraz Chmura, Duży, Konieczny, Szpila, Piela

Kolejna potyczka III ligowej drużyny kobiet zakończyła się pełnym sukcesem "Grodziszczanek", które nie zostawiły swoim rywalkom ze Stalowej Woli cienia złudzeń co do swojej dominacji na boisku. Jest to kolejny - już trzeci mecz z rzędu w którym zespół zdobywa punkty z wyżej notowanymi rywalkami. Spotkanie zaczęło się od ataków zespołu z Grodziska i już w 8 minucie spotkania zespołową akcję "Grodziszczanek" wykończyła Kamila Dałomis - umieszczając piłkę w siatce przeciwniczek z odległości 5 metrów. Dziewczęta nie spoczęły na laurach i ponownie zaatakowały bramkarkę ze Stalowej Woli. Kolejną akcję w 12 minucie zakończyła Gabriela Kojder, która soczystym plasowanym strzałem podwyższyła wynik na 2:0. Ostateczny cios zawodniczkom ze Stalowej woli zadała Kasia Moszkowicz, która w ostatnich trzech spotkaniach strzela w każdym z nich gola. Trzy spotkania - trzy gole - skuteczność stu procentowa. Wynikiem 3:0 dla zespołu z Grodziska zakończyła się pierwsza połowa.

Druga część spotkania w zasadzie bez większej historii. Stalowowolanki przyspieszyły grę, jednak ich ataki nie czyniły większych szkód w szeregach czerwono-czarnych. "Grodziszczanki" ograniczyły się do kontrataków, które nie przyniosły podwyższenia rezultatu dla gospodyń spotkania. W 64 minucie po rzucie wolnym na bramkę zespołu z Grodziska i zamieszaniu w polu karnym piłkę w siatce umieściła Marlena Sudoł. Jednak to było wszystko na co było stać w tym spotkaniu zespół gości. Mecz zakończył się zasłużonym zwycięstwem LKS Grodziszczanka 3:1.