III liga, gr. mazowiecka, 29.03.2015 r.
Orliki Jeruzal - UKS Ząbkovia Ząbki 1:11 (1:8)
? 13 - Lepa 4, 9, 21, Borawska 8, 35, Kowalczyk 24, 26, 30, 44, 56, Tuszyńska 75

Ząbkovia: Buczek - Borawska (55 Karczewska), Górecka (41 Ferens), Kowalczyk, Koszper (41 Bernasiuk), Kuch, Kwapiszewska, Lepa, Rusińska (55 Królska), Stankowska (41 Domańska), Tuszyńska

Pierwszą bramkę w 4. minucie strzeliła Ania Lepa. Na 2:0 trafiła (8. minuta) Justyna Borawska. W 9. minucie bramkarkę Orlików ponownie pokonała Ania Lepa. W 13. minucie dziewczyny z Jeruzala wykorzystały rzut wolny. Ania Lepa po raz trzeci pokonała golkiperkę gospodyń w 21. minucie. Potem trzykrotnie celnie trafiła Iga Kowalczyk (24, 26 i 30 minuta). Na pięć minut przed końcem pierwszej połowy na listę strzelczyń wpisała się Justyna Borawska. Wynik do przerwy 1:8. W cztery minuty po zmianie stron bramkę strzeliła Iga Kowalczyk, która po raz piąty w tym meczu celnie trafiła w 56-ej minucie. Wynik spotkania ustalił celny strzał Klaudii Tuszyńskiej w 75. minucie meczu.