III liga, gr. podkarpacka, 20.05.2015 r.
Tarnovia Tarnów - Grodziszczanka Grodzisko Dolne 4:1 (4:0)
Kapustka, Trytek, Derus x2 - S. Joniec

Grodziszczanka: J. Joniec - Rynasiewicz, Żak, K. Majkut, Chmura, Rachwał, Kojder, Żuk, Maziarz, Moszkowicz, Nowak oraz D. Majkut, Piela, S. Joniec, Trojnar, Szpila, Konieczny

W dniu wczorajszym na boisku w Tarnowie rozegrany został zaległy mecz III ligi podkarpackiej piłki nożnej kobiet pomiędzy zespołami Tarnovii i LKS Grodziszczanki Grodzisko Dolne. Gospodynie jak przystało na niekwestionowanego lidera grupy poważnie podeszły do zawodów i mimo dawno już zapewnionego awansu do wyższej grupy rozgrywkowej pewnie wygrały ten pojedynek w stosunku bramek 4:1 (4:0). Dominacja zespołu tarnowskiego przez ani minutę spotkania nie podlegała żadnej dyskusji i już w pierwszej połowie meczu pojedynek ten rozstrzygnęły na swoją korzyść zawodniczki z Tarnowa strzelając cztery gole. "Grodziszczanki" dopiero po zmianie stron, w drugiej połowie wzięły się do poważnej pracy i częściej gościły na przedpolu bramkowym Tarnovii. Upór i determinacja zostały nagrodzone i piłkarki zdobyły w 68 minucie meczu swojego honorowego gola, którego autorem była Sylwia Joniec. Tym wynikiem zakończył się pojedynek - mimo, że obie drużyny miały jeszcze okazję do podwyższenia swojego konta bramkowego. Należy pogratulować zespołowi Tarnovii udanego sezonu i życzyć powodzenia na wyższym szczeblu rozgrywek.