III liga, gr. podkarpacka, 22.08.2015 r.
San Gorzyce - LKS Grodziszczanka Grodzisko Dolne 2:5 (1:2)
? - Żuk 2, M. Nowak 38, Rachwał 45, 78, P. Nowak 50

Grodziszczanka: J. Joniec - Tabin, Rynasiewicz, Chmura, Węgrzyn, Rachwał, Kojder, S. Joniec, Maziarz, Żuk, M. Nowak oraz P. Nowak, Dałomis, Trojnar, Duży

Od pewnego zwycięstwa rozpoczęły sezon 2015/16 piłkarki z Grodziska Dolnego pewnie zwyciężając lokalnego rywala z Gorzyc 5:2 do przerwy wygrywając 2:1. Już w drugiej minucie spotkania celnym strzałem zza linii pola karnego popisała się Dominika Żuk otwierając wynik spotkania na 1:0 dla drużyny przyjezdnej. Kiedy wydawało się że kolejne ataki piłkarek Grodziszczanki przyniosą efekt bramkowy, nagłe nieporozumienie pomiędzy bramkarzem a obrońcą wykorzystały zawodniczki z Gorzyc i było 1:1. Nie zdeprymowane tym obrotem sprawy zawodniczki przyjezdne po raz kolejny przypuściły szturm na bramkę golkiperki z Gorzyc. Nie trzeba było czekać długo na efekty tych ataków. Tuż przedgwizdkiem oznaczającym koniec pierwszej połowy, zamieszanie podbramkowe wykorzystała Małgorzata Nowak i było 2:1. Takim tez wynikiem zakończyła się pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie przewaga na drużyną miejscową zaznaczyła się jeszcze wyraźniej i już w 45 minucie Aneta Rachwał podwyższyła wynik spotkania na 3:1 dla Grodziska. Jednak piłkarki z Gorzyc pełne ambicji i woli walki nie dawały za wygraną i kolejny z ich kontrataków przyniósł efekt w postaci rzutu karnego. Jednak bramkarka z Grodziska spisywała się tego dnia wyśmienicie i pewnie obroniła strzał z "wapna". Kolejno do ataku ponownie przystąpiły zawodniczki z Grodziska. Następną bramkę zdobyła w 50 minucie spotkania Paulina Nowak, umieszczając piłkę w siatce z najbliższej odległości wykorzystując niefortunną interwencję bramkarki drużyny miejscowych. Mimo niekorzystnego dla siebie wyniku piłkarki z Gorzyc groźnie kontratakowały i jedna z tych szybkich akcji przyniosła efekt bramkowy i było już tylko 4:2 dla Grodziszczanek. Ostatnie piętnaście minut spotkania należało jednak dla gości. Ostatniego w tym meczu gola pięknym strzałem pod poprzeczkę zdobyła na dwie minuty przed końcowym gwizdkiem Aneta Rachwał ustalając tym samym wynik spotkania na 5:2 dla zespołu z Grodziska.