BLOG
LIGI PIŁKARSKIE
Ekstraliga kobiet
I liga kobiet
II liga, gr. północna
II liga, gr. południowa
III liga, gr. lubelska
III liga, gr. wielkopolska
III liga, gr. śląska
III liga, gr. mazowiecka
Futsal
futsal Ekstraliga
IV liga kobiet
V liga kobiet
Puchar Polski
Pozostałe
Archiwum
OSTATNIE WYNIKI
Kontakt
Szukaj
I liga kobiet - gr. północna
Strona główna
Rozgrywki
I liga kobiet - gr. północna
Trwa ładowanie tabeli...
I runda
II runda
Dom
Wyjazd
wg bilansu bramkowego
wg spotkań bezpośrednich
1. kolejka 17.08.2014
Nowy Świt Górzno
Błękitni Stargard
6:2
17.08.2014
UKS SMS Łódź
HydroTruck Radom
3:1
17.08.2014
Stomilanki Olsztyn
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3
17.08.2014
Zamłynie Radom
Zły Praga Warszawa
0:4
17.08.2014
Medyk II Konin
Polonia Poznań
1:4
22.10.2014
2. kolejka 24.08.2014
Błękitni Stargard
Polonia Poznań
2:6
24.08.2014
Zły Praga Warszawa
Medyk II Konin
3:0
24.08.2014
Sztorm AWFiS Gdańsk
Zamłynie Radom
4:3
24.08.2014
HydroTruck Radom
Stomilanki Olsztyn
3:0
24.08.2014
Nowy Świt Górzno
UKS SMS Łódź
2:4
24.08.2014
3. kolejka 30.08.2014
UKS SMS Łódź
Błękitni Stargard
10:1
30.08.2014
Zamłynie Radom
HydroTruck Radom
3:3
30.08.2014
Stomilanki Olsztyn
Nowy Świt Górzno
0:4
31.08.2014
Medyk II Konin
Sztorm AWFiS Gdańsk
4:0
31.08.2014
Polonia Poznań
Zły Praga Warszawa
1:1
31.08.2014
4. kolejka 06.09.2014
Błękitni Stargard
Zły Praga Warszawa
1:6
06.09.2014
HydroTruck Radom
Medyk II Konin
2:1
06.09.2014
Sztorm AWFiS Gdańsk
Polonia Poznań
2:1
06.09.2014
UKS SMS Łódź
Stomilanki Olsztyn
7:0
06.09.2014
Nowy Świt Górzno
Zamłynie Radom
1:0
07.09.2014
5. kolejka 21.09.2014
Stomilanki Olsztyn
Błękitni Stargard
3:1
21.09.2014
Zamłynie Radom
UKS SMS Łódź
0:11
21.09.2014
Medyk II Konin
Nowy Świt Górzno
2:0
21.09.2014
Zły Praga Warszawa
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:3
21.09.2014
Polonia Poznań
HydroTruck Radom
4:1
19.10.2014
6. kolejka 27.09.2014
UKS SMS Łódź
Medyk II Konin
2:0
27.09.2014
Błękitni Stargard
Sztorm AWFiS Gdańsk
2:3
28.09.2014
HydroTruck Radom
Zły Praga Warszawa
1:4
28.09.2014
Nowy Świt Górzno
Polonia Poznań
1:2
28.09.2014
Stomilanki Olsztyn
Zamłynie Radom
0:5
28.09.2014
7. kolejka 04.10.2014
Zamłynie Radom
Błękitni Stargard
1:3
05.10.2014
Medyk II Konin
Stomilanki Olsztyn
8:0
05.10.2014
Polonia Poznań
UKS SMS Łódź
2:0
05.10.2014
Zły Praga Warszawa
Nowy Świt Górzno
2:0
05.10.2014
Sztorm AWFiS Gdańsk
HydroTruck Radom
5:0
11.11.2014
8. kolejka 11.10.2014
UKS SMS Łódź
Zły Praga Warszawa
2:1
11.10.2014
Zamłynie Radom
Medyk II Konin
1:8
11.10.2014
Błękitni Stargard
HydroTruck Radom
4:2
12.10.2014
Nowy Świt Górzno
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3
12.10.2014
Stomilanki Olsztyn
Polonia Poznań
0:4
12.10.2014
9. kolejka 26.10.2014
Medyk II Konin
Błękitni Stargard
9:1
26.10.2014
Polonia Poznań
Zamłynie Radom
4:0
26.10.2014
Zły Praga Warszawa
Stomilanki Olsztyn
2:0
26.10.2014
HydroTruck Radom
Nowy Świt Górzno
1:2
26.10.2014
Sztorm AWFiS Gdańsk
UKS SMS Łódź
2:1
09.11.2014
10. kolejka 01.04.2015
Sztorm AWFiS Gdańsk
Stomilanki Olsztyn
2:0
01.04.2015
Polonia Poznań
Medyk II Konin
1:1
01.04.2015
Zły Praga Warszawa
Zamłynie Radom
6:3
01.04.2015
HydroTruck Radom
UKS SMS Łódź
0:2
01.04.2015
Błękitni Stargard
Nowy Świt Górzno
1:1
21.05.2015
11. kolejka 11.04.2015
Stomilanki Olsztyn
HydroTruck Radom
3:1
12.04.2015
UKS SMS Łódź
Nowy Świt Górzno
3:0
12.04.2015
Medyk II Konin
Zły Praga Warszawa
3:1
12.04.2015
Polonia Poznań
Błękitni Stargard
6:1
12.04.2015
Zamłynie Radom
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:4
12.04.2015
12. kolejka 18.04.2015
Zły Praga Warszawa
Polonia Poznań
2:2
18.04.2015
Sztorm AWFiS Gdańsk
Medyk II Konin
2:0
18.04.2015
HydroTruck Radom
Zamłynie Radom
2:2
19.04.2015
Nowy Świt Górzno
Stomilanki Olsztyn
1:3
19.04.2015
Błękitni Stargard
UKS SMS Łódź
0:6
19.04.2015
13. kolejka 25.04.2015
Stomilanki Olsztyn
UKS SMS Łódź
0:1
25.04.2015
Medyk II Konin
HydroTruck Radom
7:0
25.04.2015
Zły Praga Warszawa
Błękitni Stargard
4:2
26.04.2015
Zamłynie Radom
Nowy Świt Górzno
1:10
26.04.2015
Polonia Poznań
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:3
26.04.2015
14. kolejka 02.05.2015
UKS SMS Łódź
Zamłynie Radom
6:0
02.05.2015
HydroTruck Radom
Polonia Poznań
3:0
03.05.2015
Sztorm AWFiS Gdańsk
Zły Praga Warszawa
1:2
03.05.2015
Błękitni Stargard
Stomilanki Olsztyn
2:3
03.05.2015
Nowy Świt Górzno
Medyk II Konin
0:2
06.05.2015
15. kolejka 09.05.2015
Zamłynie Radom
Stomilanki Olsztyn
1:4
09.05.2015
Medyk II Konin
UKS SMS Łódź
0:1
09.05.2015
Sztorm AWFiS Gdańsk
Błękitni Stargard
4:0
09.05.2015
Polonia Poznań
Nowy Świt Górzno
4:1
10.05.2015
Zły Praga Warszawa
HydroTruck Radom
8:0
10.05.2015
16. kolejka 16.05.2015
Nowy Świt Górzno
Zły Praga Warszawa
0:2
16.05.2015
Stomilanki Olsztyn
Medyk II Konin
3:2
16.05.2015
UKS SMS Łódź
Polonia Poznań
8:0
16.05.2015
Błękitni Stargard
Zamłynie Radom
3:0 v.o.
16.05.2015
HydroTruck Radom
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:5
16.05.2015
17. kolejka 30.05.2015
Medyk II Konin
Zamłynie Radom
3:0 v.o.
30.05.2015
Zły Praga Warszawa
UKS SMS Łódź
0:0
30.05.2015
Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn
2:0
30.05.2015
Sztorm AWFiS Gdańsk
Nowy Świt Górzno
5:0
30.05.2015
HydroTruck Radom
Błękitni Stargard
6:0
30.05.2015
18. kolejka 07.06.2015
Zamłynie Radom
Polonia Poznań
0:3 v.o.
Stomilanki Olsztyn
Zły Praga Warszawa
0:2
07.06.2015
Błękitni Stargard
Medyk II Konin
0:7
07.06.2015
UKS SMS Łódź
Sztorm AWFiS Gdańsk
0:0
07.06.2015
Nowy Świt Górzno
HydroTruck Radom
7:1
07.06.2015
Bieżąca kolejka
Najbliższa kolejka
18. kolejka 07.06.2015
Zamłynie Radom
0:3 v.o.
Uzupełnij dane
Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn
0:2
07.06.2015
Zobacz relację
Zły Praga Warszawa
Błękitni Stargard
0:7
07.06.2015
Zobacz relację
Medyk II Konin
UKS SMS Łódź
0:0
07.06.2015
Zobacz relację
Sztorm AWFiS Gdańsk
Nowy Świt Górzno
7:1
07.06.2015
Zobacz relację
HydroTruck Radom
Brak zaplanowanych spotkań.
Wyszukiwarka
Szukaj
Pozostałe wiadomości
Wyniki z weekendu - 16/17 marca
Podsumowanie 14. kolejki Ekstraligi
Szkocja ładnie ograna. Awans na EURO o krok!
Ekstraliga: Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław 1:2
Ekstraliga: Stomilanki Olsztyn - Czarni Sosnowiec 0:7
Ekstraliga: Medyk Konin - AP Orlen Gdańsk 0:1
Ekstraliga: UJ Kraków - Pogoń Tczew 1:1
Ekstraliga: UKS SMS Łódź - Rekord Bielsko-Biała 1:0
Ekstraliga: Górnik Łęczna - GKS Katowice 0:4
I liga: Bielawianka Bielawa - Lech/UAM Poznań 0:1
Ząbkovia Ząbki nie pojedzie do Rzeszowa
Polska na 29. pozycji w rakingu FIFA
Mocne słowa ministra o działaniach PZPN
Powołania U19 na batalię o Mistrzostwa Europy
W lubuskim została jedna drużyna seniorska
Początek wiosny w drugiej lidze
Pogoń Szczecin - Śląsk Wrocław w TVP Sport
Obsada sędziowska 14. kolejki Ekstraligi kobiet
Obsada sędziowska 14. kolejki I kobiet