I liga kobiet - gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 22.08.2015

KS Raszyn

Sportowa Czwórka Radom

22.08.2015 11:00

Victoria SP2 Sianów

Stilon Gorzów Wlkp.

22.08.2015 12:00

UKS SMS Łódź

KKP Stomil Visacom Olsztyn

22.08.2015 16:30

Polonia Poznań

Medyk II Konin

22.08.2015 15:00

Praga Warszawa

Unifreeze Górzno

22.08.2015 12:00
2. kolejka 30.08.2015

Sportowa Czwórka Radom

Unifreeze Górzno

29.08.2015 13:00

Medyk II Konin

Praga Warszawa

29.08.2015 13:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Polonia Poznań

29.08.2015 11:00

KS Raszyn

Victoria SP2 Sianów

29.08.2015 11:00

Stilon Gorzów Wlkp.

UKS SMS Łódź

30.08.2015 12:00
3. kolejka 05.09.2015

Praga Warszawa

KKP Stomil Visacom Olsztyn

04.09.2015 17:00

Victoria SP2 Sianów

Sportowa Czwórka Radom

05.09.2015 12:00

UKS SMS Łódź

KS Raszyn

05.09.2015 17:00

Polonia Poznań

Stilon Gorzów Wlkp.

05.09.2015 15:00

Unifreeze Górzno

Medyk II Konin

05.09.2015 11:00
4. kolejka 19.09.2015

Sportowa Czwórka Radom

Medyk II Konin

19.09.2015 12:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Unifreeze Górzno

19.09.2015 11:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Praga Warszawa

20.09.2015 11:00

KS Raszyn

Polonia Poznań

20.09.2015 16:00

Victoria SP2 Sianów

UKS SMS Łódź

04.10.2015 12:00
5. kolejka 26.09.2015

UKS SMS Łódź

Sportowa Czwórka Radom

26.09.2015 12:00

Polonia Poznań

Victoria SP2 Sianów

26.09.2015 15:00

Praga Warszawa

KS Raszyn

26.09.2015 15:00

Unifreeze Górzno

Stilon Gorzów Wlkp.

26.09.2015 11:00

Medyk II Konin

KKP Stomil Visacom Olsztyn

27.09.2015 15:00
6. kolejka 10.10.2015

Victoria SP2 Sianów

Praga Warszawa

10.10.2015 12:00

UKS SMS Łódź

Polonia Poznań

10.10.2015 11:00

Sportowa Czwórka Radom

KKP Stomil Visacom Olsztyn

11.10.2015 15:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Medyk II Konin

11.10.2015 13:00

Unifreeze Górzno

KS Raszyn

08.11.2015 12:00
7. kolejka 17.10.2015

Medyk II Konin

KS Raszyn

17.10.2015 15:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Stilon Gorzów Wlkp.

17.10.2015 11:00

Polonia Poznań

Sportowa Czwórka Radom

18.10.2015 12:00

Praga Warszawa

UKS SMS Łódź

18.10.2015 12:00

Unifreeze Górzno

Victoria SP2 Sianów

18.10.2015 15:00
8. kolejka 24.10.2015

Victoria SP2 Sianów

Medyk II Konin

24.10.2015 15:00

UKS SMS Łódź

Unifreeze Górzno

24.10.2015 12:00

Sportowa Czwórka Radom

Stilon Gorzów Wlkp.

25.10.2015 14:00

KS Raszyn

KKP Stomil Visacom Olsztyn

25.10.2015 15:00

Polonia Poznań

Praga Warszawa

25.10.2015 14:15
9. kolejka 31.10.2015

Stilon Gorzów Wlkp.

KS Raszyn

04.10.2015 12:00

Praga Warszawa

Sportowa Czwórka Radom

31.10.2015  

Unifreeze Górzno

Polonia Poznań

31.10.2015 12:00

Medyk II Konin

UKS SMS Łódź

31.10.2015  

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Victoria SP2 Sianów

31.10.2015  
10. kolejka 02.04.2016

Sportowa Czwórka Radom

KS Raszyn

02.04.2016 11:00

Stilon Gorzów Wlkp.

Victoria SP2 Sianów

02.04.2016 12:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

UKS SMS Łódź

02.04.2016 11:00

Medyk II Konin

Polonia Poznań

02.04.2016 11:00

Unifreeze Górzno

Praga Warszawa

03.04.2016 11:00
11. kolejka 09.04.2016

Praga Warszawa

Medyk II Konin

09.04.2016 12:00

Unifreeze Górzno

Sportowa Czwórka Radom

10.04.2016 12:00

Polonia Poznań

KKP Stomil Visacom Olsztyn

10.04.2016 15:00

UKS SMS Łódź

Stilon Gorzów Wlkp.

10.04.2016 11:00

Victoria SP2 Sianów

KS Raszyn

10.04.2016 12:00
12. kolejka 16.04.2016

Stilon Gorzów Wlkp.

Polonia Poznań

16.04.2016 12:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Praga Warszawa

16.04.2016 11:00

Sportowa Czwórka Radom

Victoria SP2 Sianów

17.04.2016 11:00

KS Raszyn

UKS SMS Łódź

17.04.2016 16:00

Medyk II Konin

Unifreeze Górzno

17.04.2016 14:30
13. kolejka 23.04.2016

Medyk II Konin

Sportowa Czwórka Radom

23.04.2016 15:30

Praga Warszawa

Stilon Gorzów Wlkp.

23.04.2016 16:30

UKS SMS Łódź

Victoria SP2 Sianów

23.04.2016 12:00

Unifreeze Górzno

KKP Stomil Visacom Olsztyn

24.04.2016 11:00

Polonia Poznań

KS Raszyn

24.04.2016 15:00
14. kolejka 30.04.2016

Sportowa Czwórka Radom

UKS SMS Łódź

30.04.2016  

Victoria SP2 Sianów

Polonia Poznań

30.04.2016  

KS Raszyn

Praga Warszawa

30.04.2016  

Stilon Gorzów Wlkp.

Unifreeze Górzno

30.04.2016  

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Medyk II Konin

30.04.2016  
15. kolejka 07.05.2016

Medyk II Konin

Stilon Gorzów Wlkp.

07.05.2016 11:00

Praga Warszawa

Victoria SP2 Sianów

07.05.2016 12:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

Sportowa Czwórka Radom

08.05.2016 11:00

KS Raszyn

Unifreeze Górzno

08.05.2016 16:00

Polonia Poznań

UKS SMS Łódź

08.05.2016 15:00
16. kolejka 14.05.2016

Sportowa Czwórka Radom

Polonia Poznań

14.05.2016 11:00

UKS SMS Łódź

Praga Warszawa

14.05.2016 12:00

Victoria SP2 Sianów

Unifreeze Górzno

14.05.2016 14:00

KS Raszyn

Medyk II Konin

14.05.2016 16:00

Stilon Gorzów Wlkp.

KKP Stomil Visacom Olsztyn

14.05.2016 11:00
17. kolejka 21.05.2016

Stilon Gorzów Wlkp.

Sportowa Czwórka Radom

21.05.2016 12:00

KKP Stomil Visacom Olsztyn

KS Raszyn

21.05.2016 11:00

Medyk II Konin

Victoria SP2 Sianów

21.05.2016

Unifreeze Górzno

UKS SMS Łódź

21.05.2016 12:00

Praga Warszawa

Polonia Poznań

21.05.2016 12:00
18. kolejka 28.05.2016

Sportowa Czwórka Radom

Praga Warszawa

28.05.2016 12:00

Polonia Poznań

Unifreeze Górzno

28.05.2016 12:00

UKS SMS Łódź

Medyk II Konin

28.05.2016 12:00

Victoria SP2 Sianów

KKP Stomil Visacom Olsztyn

28.05.2016 12:00

KS Raszyn

Stilon Gorzów Wlkp.

28.05.2016 12:00