III liga kobiet - gr. małopolska II


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 23.08.2015

Galena Trzebinia

AS Progres

22.08.2015 11:00

Jedynka

Novi

22.08.2015 11:00

Górnik

Piast Skawina

23.08.2015 11:00

Victoria Zalas

Prądniczanka

23.08.2015 11:00

Podgórze Kraków

Victoria Gaj

23.08.2015 14:00
Piast Wołowice pauzuje.
2. kolejka 29.08.2015

AS Progres

Górnik

29.08.2015 10:00

Prądniczanka

Jedynka

29.08.2015 14:00

Novi

Galena Trzebinia

30.08.2015 17:00

Victoria Gaj

Victoria Zalas

30.08.2015 15:00

Piast Wołowice

Podgórze Kraków

05.09.2015 15:00
Piast Skawina pauzuje.
3. kolejka 05.09.2015

Piast Wołowice

Victoria Zalas

02.09.2015 17:00

Galena Trzebinia

Prądniczanka

05.09.2015 11:00

Górnik

Novi

06.09.2015 11:00

Piast Skawina

AS Progres

06.09.2015 14:00

Jedynka

Victoria Gaj

08.09.2015 18:00
Podgórze Kraków pauzuje.
4. kolejka 12.09.2015

Prądniczanka

Górnik

12.09.2015 13:00

Novi

Piast Skawina

13.09.2015 17:00

Piast Wołowice

Jedynka

13.09.2015 14:00

Podgórze Kraków

Victoria Zalas

13.09.2015 14:00

Victoria Gaj

Galena Trzebinia

15.11.2015 10:00
AS Progres pauzuje.
5. kolejka 19.09.2015

Galena Trzebinia

Piast Wołowice

19.09.2015 11:00

Jedynka

Podgórze Kraków

20.09.2015 11:00

Górnik

Victoria Gaj

20.09.2015 11:00

Piast Skawina

Prądniczanka

20.09.2015 13:00

AS Progres

Novi

20.09.2015 12:00
Victoria Zalas pauzuje.
6. kolejka 26.09.2015

Prądniczanka

AS Progres

26.09.2015 14:00

Victoria Gaj

Piast Skawina

26.09.2015 10:00

Piast Wołowice

Górnik

27.09.2015 14:00

Podgórze Kraków

Galena Trzebinia

27.09.2015 11:00

Victoria Zalas

Jedynka

27.09.2015 11:00
Novi pauzuje.
7. kolejka 03.10.2015

Galena Trzebinia

Victoria Zalas

03.10.2015 11:00

Górnik

Podgórze Kraków

04.10.2015 11:00

Piast Skawina

Piast Wołowice

04.10.2015 13:00

AS Progres

Victoria Gaj

04.10.2015 10:00

Novi

Prądniczanka

04.10.2015 14:00
Jedynka pauzuje.
8. kolejka 10.10.2015

Victoria Gaj

Novi

10.10.2015 10:00

Piast Wołowice

AS Progres

11.10.2015 11:00

Podgórze Kraków

Piast Skawina

11.10.2015 11:00

Victoria Zalas

Górnik

11.10.2015 11:00

Jedynka

Galena Trzebinia

13.10.2015 17:30
Prądniczanka pauzuje.
9. kolejka 17.10.2015

AS Progres

Podgórze Kraków

17.10.2015 09:00

Prądniczanka

Victoria Gaj

17.10.2015 14:00

Górnik

Jedynka

18.10.2015 11:00

Piast Skawina

Victoria Zalas

18.10.2015 11:00

Novi

Piast Wołowice

18.10.2015 13:30
Galena Trzebinia pauzuje.
10. kolejka 24.10.2015

Piast Wołowice

Prądniczanka

24.10.2015 14:00

Galena Trzebinia

Górnik

24.10.2015 11:00

Podgórze Kraków

Novi

25.10.2015 11:00

Victoria Zalas

AS Progres

25.10.2015 11:00

Jedynka

Piast Skawina

25.10.2015 11:00
Victoria Gaj pauzuje.
11. kolejka 31.10.2015

AS Progres

Jedynka

31.10.2015 11:00

Novi

Victoria Zalas

31.10.2015 12:00

Victoria Gaj

Piast Wołowice

31.10.2015 10:00

Piast Skawina

Galena Trzebinia

08.11.2015 14:00

Prądniczanka

Podgórze Kraków

14.11.2015 12:00
Górnik pauzuje.