I liga kobiet, gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 27.08.2016
UKS SMS II Łódź
Stilon Gorzów Wlkp.
27.08.2016  
K.Jedlińska x2, Karczerwska x2, Dylewska, Bergier, Kołacha, samobójcza - Nowicka
Polonia Poznań
Unifreeze Górzno
27.08.2016  
Nowak, Tyl, Marczak - Bała
Praga Warszawa
Medyk II Konin
27.08.2016  
Cieszkowska - Nogalska, Zając
Stomilanki Olsztyn
KKP Bydgoszcz
27.08.2016  
Kałuzińska, Lewandowska
Błękitni Stargard
KS Raszyn
27.08.2016  
Szuba x3
2. kolejka 03.09.2016
Stilon Gorzów Wlkp.
KS Raszyn
03.09.2016  
KKP Bydgoszcz
Błękitni Stargard
03.09.2016  
Kałuzińska - Szuba
Medyk II Konin
Stomilanki Olsztyn
03.09.2016  
Stasiak, Łatka, Paczyńska, Rabiega
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
03.09.2016  
Głąb x2, Bała x2, Głowcka - Zajączkowska, Kucharska
UKS SMS II Łódź
Polonia Poznań
03.09.2016  
Jedlińska - Tyl
3. kolejka 10.09.2016
KS Raszyn
KKP Bydgoszcz
10.09.2016  
Wawer, Stępień
Praga Warszawa
UKS SMS II Łódź
10.09.2016  
Kucharska, Lipa - K.Jedlińska x3
Stomilanki Olsztyn
Unifreeze Górzno
10.09.2016  
Brzozowska
Błękitni Stargard
Medyk II Konin
10.09.2016  
Grosicka - Stasiak
Polonia Poznań
Stilon Gorzów Wlkp.
10.09.2016  
Sawicka x2, Busza
4. kolejka 24.09.2016
Stilon Gorzów Wlkp.
KKP Bydgoszcz
24.09.2016  
Walczyk - Pancek
Medyk II Konin
KS Raszyn
24.09.2016  
Unifreeze Górzno
Błękitni Stargard
24.09.2016  
Bała x3, Domagalska
UKS SMS II Łódź
Stomilanki Olsztyn
24.09.2016  
Bukowska, Michalska
Polonia Poznań
Praga Warszawa
24.09.2016  
Busza
5. kolejka 01.10.2016
Praga Warszawa
Stilon Gorzów Wlkp.
01.10.2016  
Kucharska x4, Dymitrowicz x2, Wołosiewicz
Stomilanki Olsztyn
Polonia Poznań
01.10.2016  
Błękitni Stargard
UKS SMS II Łódź
01.10.2016  
Grosicka, Szuba, Smurzyńska, Struszczyk - Stanović, Jedlińska, Ni. Karczewska
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
01.10.2016  
Bała
KKP Bydgoszcz
Medyk II Konin
01.10.2016  
Pawłowska - Trybus
6. kolejka 15.10.2016
Stilon Gorzów Wlkp.
Medyk II Konin
15.10.2016  
Rabiega x2, Łasicka
Unifreeze Górzno
KKP Bydgoszcz
15.10.2016  
Bała x2 - Pawłowska
UKS SMS II Łódź
KS Raszyn
15.10.2016  
Polonia Poznań
Błękitni Stargard
15.10.2016  
Sikora, Zając, Nowak - Huzarevich, Szuba
Praga Warszawa
Stomilanki Olsztyn
15.10.2016  
Dymitrowicz - Grzesik, Bukowska
7. kolejka 22.10.2016
Stomilanki Olsztyn
Stilon Gorzów Wlkp.
22.10.2016  
Kutnik
Błękitni Stargard
Praga Warszawa
22.10.2016  
Szuba, Smurzyńska - Dymitrowicz
KS Raszyn
Polonia Poznań
22.10.2016  
Piskorz - Liczbińska, Czech, Busza
KKP Bydgoszcz
UKS SMS II Łódź
22.10.2016  
Pancek - K.Jedlińśka x2
Medyk II Konin
Unifreeze Górzno
22.10.2016  
Olejniczak - Bała
8. kolejka 29.10.2016
Stilon Gorzów Wlkp.
Unifreeze Górzno
29.10.2016  
Janiszewska - Szymczak, Krobska, Bała
UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin
29.10.2016  
Rabiega, Paczyńska, Tracz
Polonia Poznań
KKP Bydgoszcz
29.10.2016  
Praga Warszawa
KS Raszyn
29.10.2016  
Grodzka x3, Wołosiewicz, Dymitrowicz - Bekker
Stomilanki Olsztyn
Błękitni Stargard
29.10.2016  
Abramczyk, Grzesik - Krakowska
9. kolejka 05.11.2016
Błękitni Stargard
Stilon Gorzów Wlkp.
05.11.2016  
Krakowska x2, Siwek, Huzarevich, Szuba - Nowicka
KS Raszyn
Stomilanki Olsztyn
05.11.2016  
Roman
KKP Bydgoszcz
Praga Warszawa
05.11.2016  
Medyk II Konin
Polonia Poznań
05.11.2016  
Unifreeze Górzno
UKS SMS II Łódź
05.11.2016  
Domagalska, Krobka - Jedlińska
10. kolejka 25.03.2017
Stilon Gorzów Wlkp.
UKS SMS II Łódź
25.03.2017  
Nowicka
Unifreeze Górzno
Polonia Poznań
25.03.2017  
SIkora
Medyk II Konin
Praga Warszawa
25.03.2017  
Tracz, Schuppo, Rabiega- Dymińska
KKP Bydgoszcz
Stomilanki Olsztyn
25.03.2017  
KS Raszyn
Błękitni Stargard
25.03.2017  
Ściegienna, Przybylska - Grosicka
11. kolejka 01.04.2017
KS Raszyn
Stilon Gorzów Wlkp.
01.04.2017  
Bekker, Brzezińska
Błękitni Stargard
KKP Bydgoszcz
01.04.2017  
Kaźmierczak
Stomilanki Olsztyn
Medyk II Konin
01.04.2017  
Grzesik - Janik, Rabiega, Zając
Praga Warszawa
Unifreeze Górzno
01.04.2017  
Kucharska, Dymińska, Materek - Bała
Polonia Poznań
UKS SMS II Łódź
01.04.2017  
Tyl, Zając - Stanović
12. kolejka 13.04.2017
KKP Bydgoszcz
KS Raszyn
13.04.2017  
Pawłowska, Andrzejewska, Sobczyk, Lewandowska - Ściegienna
UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa
13.04.2017  
Jedlińska x2, Karczewska - Dymińska
Unifreeze Górzno
Stomilanki Olsztyn
13.04.2017  
Hossa
Medyk II Konin
Błękitni Stargard
13.04.2017  
Stilon Gorzów Wlkp.
Polonia Poznań
13.04.2017  
Siokra
13. kolejka 22.04.2017
KKP Bydgoszcz
Stilon Gorzów Wlkp.
22.04.2017  
Sobczyk x3, Raczkowska x3, Osssowska x2, Kałuzińska, Pawłowska
KS Raszyn
Medyk II Konin
22.04.2017  
Bekker - Śliczner
Błękitni Stargard
Unifreeze Górzno
22.04.2017  
Huzarevich x2, Szuba - Bał ax2, Głowacka, Hossa
Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź
22.04.2017  
Klonowska, Bukowska
Praga Warszawa
Polonia Poznań
22.04.2017  
Kucharska, Lipa, Dymitrowicz
14. kolejka 29.04.2017
Stilon Gorzów Wlkp.
Praga Warszawa
29.04.2017  
Dymitrowicz
Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn
29.04.2017  
Klonowska
UKS SMS II Łódź
Błękitni Stargard
29.04.2017  
Stanović x2, Jedlińska, Kurzawa - Szuba
Unifreeze Górzno
KS Raszyn
29.04.2017  
Bała x2, Krobska, Brzozowska, Głowacka, Domagalska - Brzezińska
Medyk II Konin
KKP Bydgoszcz
29.04.2017  
Zając, Helińska - Ossowska
15. kolejka 07.05.2017
Medyk II Konin
Stilon Gorzów Wlkp.
07.05.2017  
Stasiak - Rabiega
KKP Bydgoszcz
Unifreeze Górzno
07.05.2017  
Lewandowska - Bała
KS Raszyn
UKS SMS II Łódź
07.05.2017  
Majszczyk x2, Bekker, Ściegienna, Worosilak - ?
Błękitni Stargard
Polonia Poznań
07.05.2017  
Szuba
Stomilanki Olsztyn
Praga Warszawa
07.05.2017  
Roman, Michalska, Grzesik, Abramczyk - Lipa, Dymitrowicz
16. kolejka 13.05.2017
Stilon Gorzów Wlkp.
Stomilanki Olsztyn
13.05.2017  
Bukowska
Praga Warszawa
Błękitni Stargard
13.05.2017  
Dymitrowicz x3 -
Polonia Poznań
KS Raszyn
13.05.2017  
Zając x2, Tyl
UKS SMS II Łódź
KKP Bydgoszcz
13.05.2017  
? - Raczkowska
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
13.05.2017  
Nogalska, Rabiega, Fecycz, Zając
17. kolejka 20.05.2017
Unifreeze Górzno
Stilon Gorzów Wlkp.
20.05.2017  
Bała x2, Krobska x2, Głowacka, Brzozowska, Szymczak
Medyk II Konin
UKS SMS II Łódź
20.05.2017  
Zając, Woźniak, Paczyńska - ?
KKP Bydgoszcz
Polonia Poznań
20.05.2017  
Pawłowska, Ossowska
KS Raszyn
Praga Warszawa
20.05.2017  
Bekker - Dymińska, Materek, Wołosiewicz
Błękitni Stargard
Stomilanki Olsztyn
20.05.2017  
Roman, Grzesik
18. kolejka 27.05.2017
Stilon Gorzów Wlkp.
Błękitni Stargard
27.05.2017  
Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn
27.05.2017  
Praga Warszawa
KKP Bydgoszcz
27.05.2017  
Polonia Poznań
Medyk II Konin
27.05.2017  
UKS SMS II Łódź
Unifreeze Górzno
27.05.2017  
17. kolejka 20.05.2017

Unifreeze Górzno

7:0

20.05.2017   Uzupełnij dane

Stilon Gorzów Wlkp.

Bała x2, Krobska x2, Głowacka, Brzozowska, Szymczak

Medyk II Konin

3:1

20.05.2017   Uzupełnij dane

UKS SMS II Łódź

Zając, Woźniak, Paczyńska - ?

KKP Bydgoszcz

2:0

20.05.2017   Uzupełnij dane

Polonia Poznań

Pawłowska, Ossowska

KS Raszyn

1:3

20.05.2017   Uzupełnij dane

Praga Warszawa

Bekker - Dymińska, Materek, Wołosiewicz

Błękitni Stargard

0:2

20.05.2017   Zobacz relację

Stomilanki Olsztyn

Roman, Grzesik
18. kolejka 27.05.2017

Stilon Gorzów Wlkp.

2:5

27.05.2017   Uzupełnij dane

Błękitni Stargard

Stomilanki Olsztyn

0:0

27.05.2017   Uzupełnij dane

KS Raszyn

Praga Warszawa

2:0

27.05.2017   Uzupełnij dane

KKP Bydgoszcz

Polonia Poznań

0:1

27.05.2017   Zobacz relację

Medyk II Konin

UKS SMS II Łódź

1:4

27.05.2017   Uzupełnij dane

Unifreeze Górzno

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości