Ekstraliga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...
Po sezonie zasadniczym (22 kolejki) liga zostanie podzielona na grupę mistrzowską i spadkową gdzie drużyny rozegrają po 5 dodatkowych spotkań.
 
1. kolejka 05.08.2017
Czarni Sosnowiec
AZS Wrocław
05.08.2017  
Unifreeze Górzno
Mitech Żywiec
05.08.2017  
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
05.08.2017  
Sportowa Czwórka Radom
AZS UJ Kraków
05.08.2017  
Olimpia Szczecin
AZS PWSZ Wałbrzych
05.08.2017  
Medyk Konin
AZS PSW Biała Podlaska
05.08.2017  
2. kolejka 12.08.2017
AZS Wrocław
Unifreeze Górzno
12.08.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
Czarni Sosnowiec
12.08.2017  
AZS UJ Kraków
Medyk Konin
12.08.2017  
Mitech Żywiec
Sportowa Czwórka Radom
12.08.2017  
UKS SMS Łódź
Olimpia Szczecin
12.08.2017  
Górnik Łęczna
AZS PSW Biała Podlaska
12.08.2017  
3. kolejka 19.08.2017
Mitech Żywiec
Medyk Konin
15.08.2017  
Sportowa Czwórka Radom
AZS Wrocław
18.08.2017  
Olimpia Szczecin
Górnik Łęczna
19.08.2017  
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
19.08.2017  
Unifreeze Górzno
AZS PWSZ Wałbrzych
19.08.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS UJ Kraków
19.08.2017  
4. kolejka 26.08.2017
Górnik Łęczna
AZS UJ Kraków
26.08.2017  
Mitech Żywiec
AZS PSW Biała Podlaska
26.08.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
Sportowa Czwórka Radom
26.08.2017  
UKS SMS Łódź
Unifreeze Górzno
26.08.2017  
Olimpia Szczecin
Czarni Sosnowiec
26.08.2017  
AZS Wrocław
Medyk Konin
06.09.2017  
5. kolejka 02.09.2017
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
02.09.2017  
Unifreeze Górzno
Olimpia Szczecin
02.09.2017  
Sportowa Czwórka Radom
UKS SMS Łódź
02.09.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS Wrocław
02.09.2017  
AZS UJ Kraków
Mitech Żywiec
02.09.2017  
Medyk Konin
AZS PWSZ Wałbrzych
03.09.2017  
6. kolejka 09.09.2017
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
09.09.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS PSW Biała Podlaska
09.09.2017  
Olimpia Szczecin
Sportowa Czwórka Radom
09.09.2017  
Czarni Sosnowiec
Unifreeze Górzno
09.09.2017  
AZS Wrocław
AZS UJ Kraków
11.10.2017  
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
03.12.2017  
7. kolejka 23.09.2017
Unifreeze Górzno
Górnik Łęczna
23.09.2017  
Sportowa Czwórka Radom
Czarni Sosnowiec
23.09.2017  
Medyk Konin
Olimpia Szczecin
23.09.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
UKS SMS Łódź
23.09.2017  
AZS UJ Kraków
AZS PWSZ Wałbrzych
23.09.2017  
Mitech Żywiec
AZS Wrocław
23.09.2017  
8. kolejka 30.09.2017
Górnik Łęczna
AZS Wrocław
30.09.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
Mitech Żywiec
30.09.2017  
UKS SMS Łódź
AZS UJ Kraków
30.09.2017  
Olimpia Szczecin
AZS PSW Biała Podlaska
30.09.2017  
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
30.09.2017  
Unifreeze Górzno
Sportowa Czwórka Radom
30.09.2017  
9. kolejka 07.10.2017
Sportowa Czwórka Radom
Górnik Łęczna
07.10.2017  
Medyk Konin
Unifreeze Górzno
07.10.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
Czarni Sosnowiec
07.10.2017  
AZS UJ Kraków
Olimpia Szczecin
07.10.2017  
Mitech Żywiec
UKS SMS Łódź
07.10.2017  
AZS Wrocław
AZS PWSZ Wałbrzych
07.10.2017  
10. kolejka 14.10.2017
Górnik Łęczna
AZS PWSZ Wałbrzych
14.10.2017  
UKS SMS Łódź
AZS Wrocław
14.10.2017  
Olimpia Szczecin
Mitech Żywiec
14.10.2017  
Czarni Sosnowiec
AZS UJ Kraków
14.10.2017  
Unifreeze Górzno
AZS PSW Biała Podlaska
14.10.2017  
Sportowa Czwórka Radom
Medyk Konin
14.10.2017  
11. kolejka 28.10.2017
Medyk Konin
Górnik Łęczna
28.10.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
Sportowa Czwórka Radom
28.10.2017  
AZS UJ Kraków
Unifreeze Górzno
28.10.2017  
Mitech Żywiec
Czarni Sosnowiec
28.10.2017  
AZS Wrocław
Olimpia Szczecin
28.10.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
UKS SMS Łódź
28.10.2017  
12. kolejka 04.11.2017
AZS Wrocław
Czarni Sosnowiec
04.11.2017  
Mitech Żywiec
Unifreeze Górzno
04.11.2017  
Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź
04.11.2017  
AZS UJ Kraków
Sportowa Czwórka Radom
04.11.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
Olimpia Szczecin
04.11.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
Medyk Konin
04.11.2017  
13. kolejka 11.11.2017
Unifreeze Górzno
AZS Wrocław
11.11.2017  
Czarni Sosnowiec
AZS PWSZ Wałbrzych
11.11.2017  
Medyk Konin
AZS UJ Kraków
11.11.2017  
Sportowa Czwórka Radom
Mitech Żywiec
11.11.2017  
Olimpia Szczecin
UKS SMS Łódź
11.11.2017  
AZS PSW Biała Podlaska
Górnik Łęczna
11.11.2017  
14. kolejka 18.11.2017
Medyk Konin
Mitech Żywiec
18.11.2017  
AZS Wrocław
Sportowa Czwórka Radom
18.11.2017  
Górnik Łęczna
Olimpia Szczecin
18.11.2017  
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
18.11.2017  
AZS PWSZ Wałbrzych
Unifreeze Górzno
18.11.2017  
AZS UJ Kraków
AZS PSW Biała Podlaska
18.11.2017  
15. kolejka 10.03.2018
AZS UJ Kraków
Górnik Łęczna
10.03.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
Mitech Żywiec
10.03.2018  
Sportowa Czwórka Radom
AZS PWSZ Wałbrzych
10.03.2018  
Unifreeze Górzno
UKS SMS Łódź
10.03.2018  
Czarni Sosnowiec
Olimpia Szczecin
10.03.2018  
Medyk Konin
AZS Wrocław
10.03.2018  
16. kolejka 17.03.2018
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
17.03.2018  
Olimpia Szczecin
Unifreeze Górzno
17.03.2018  
UKS SMS Łódź
Sportowa Czwórka Radom
17.03.2018  
AZS Wrocław
AZS PSW Biała Podlaska
17.03.2018  
Mitech Żywiec
AZS UJ Kraków
17.03.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
Medyk Konin
17.03.2018  
17. kolejka 24.03.2018
Mitech Żywiec
Górnik Łęczna
24.03.2018  
AZS UJ Kraków
AZS Wrocław
24.03.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
AZS PWSZ Wałbrzych
24.03.2018  
Medyk Konin
UKS SMS Łódź
24.03.2018  
Sportowa Czwórka Radom
Olimpia Szczecin
24.03.2018  
Unifreeze Górzno
AZS Wrocław
24.03.2018  
18. kolejka 28.03.2018
Górnik Łęczna
Unifreeze Górzno
28.03.2018  
Czarni Sosnowiec
Sportowa Czwórka Radom
28.03.2018  
Olimpia Szczecin
Medyk Konin
28.03.2018  
UKS SMS Łódź
AZS PSW Biała Podlaska
28.03.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS UJ Kraków
28.03.2018  
AZS Wrocław
Mitech Żywiec
28.03.2018  
19. kolejka 31.03.2018
AZS Wrocław
Górnik Łęczna
31.03.2018  
Mitech Żywiec
AZS PWSZ Wałbrzych
31.03.2018  
AZS UJ Kraków
UKS SMS Łódź
31.03.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
Olimpia Szczecin
31.03.2018  
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
31.03.2018  
Sportowa Czwórka Radom
Unifreeze Górzno
31.03.2018  
20. kolejka 14.04.2018
Górnik Łęczna
Sportowa Czwórka Radom
14.04.2018  
Unifreeze Górzno
Medyk Konin
14.04.2018  
Czarni Sosnowiec
AZS PSW Biała Podlaska
14.04.2018  
Olimpia Szczecin
AZS UJ Kraków
14.04.2018  
UKS SMS Łódź
Mitech Żywiec
14.04.2018  
AZS PWSZ Wałbrzych
AZS Wrocław
14.04.2018  
21. kolejka 18.04.2018
AZS PWSZ Wałbrzych
Górnik Łęczna
18.04.2018  
AZS Wrocław
UKS SMS Łódź
18.04.2018  
Mitech Żywiec
Olimpia Szczecin
18.04.2018  
AZS UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
18.04.2018  
AZS PSW Biała Podlaska
Unifreeze Górzno
18.04.2018  
Medyk Konin
Sportowa Czwórka Radom
18.04.2018  
22. kolejka 22.04.2018
Górnik Łęczna
Medyk Konin
22.04.2018  
Sportowa Czwórka Radom
AZS PSW Biała Podlaska
22.04.2018  
Unifreeze Górzno
AZS UJ Kraków
22.04.2018  
Czarni Sosnowiec
Mitech Żywiec
22.04.2018  
Olimpia Szczecin
AZS Wrocław
22.04.2018  
UKS SMS Łódź
AZS PWSZ Wałbrzych
22.04.2018  
6. kolejka 09.09.2017

Mitech Żywiec

0:4

09.09.2017   Zobacz relację

Górnik Łęczna

AZS PWSZ Wałbrzych

0:0

09.09.2017   Zobacz relację

AZS PSW Biała Podlaska

Olimpia Szczecin

1:0

09.09.2017   Zobacz relację

Sportowa Czwórka Radom

Czarni Sosnowiec

10:0

09.09.2017   Zobacz relację

Unifreeze Górzno

AZS Wrocław

:

11.10.2017   Uzupełnij dane

AZS UJ Kraków

UKS SMS Łódź

:

03.12.2017   Uzupełnij dane

Medyk Konin

7. kolejka 23.09.2017

Unifreeze Górzno

:

23.09.2017   Uzupełnij dane

Górnik Łęczna

Sportowa Czwórka Radom

:

23.09.2017   Uzupełnij dane

Czarni Sosnowiec

Medyk Konin

:

23.09.2017   Uzupełnij dane

Olimpia Szczecin

AZS PSW Biała Podlaska

:

23.09.2017   Uzupełnij dane

UKS SMS Łódź

AZS UJ Kraków

:

23.09.2017   Uzupełnij dane

AZS PWSZ Wałbrzych

Mitech Żywiec

:

23.09.2017   Uzupełnij dane

AZS Wrocław

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości