I liga kobiet, gr. północna


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 18.08.2019
Medyk II Konin
KS Raszyn
18.08.2019  
Stomilanki Olsztyn
Piastovia ZAP Piastów
18.08.2019  
UKS SMS II Łódź
Polonia Poznań
18.08.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
18.08.2019  
Ząbkovia Ząbki
Unifreeze Górzno
18.08.2019  
Praga Warszawa
Polonia Środa Wlkp.
18.08.2019  
2. kolejka 25.08.2019
KS Raszyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
25.08.2019  
Polonia Poznań
AP Kotwica Kołobrzeg
25.08.2019  
Unifreeze Górzno
UKS SMS II Łódź
25.08.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Ząbkovia Ząbki
25.08.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Praga Warszawa
25.08.2019  
Medyk II Konin
Stomilanki Olsztyn
25.08.2019  
3. kolejka 07.09.2019
Stomilanki Olsztyn
KS Raszyn
07.09.2019  
Praga Warszawa
Medyk II Konin
07.09.2019  
Ząbkovia Ząbki
Piastovia ZAP Piastów
07.09.2019  
UKS SMS II Łódź
Polonia Środa Wlkp.
07.09.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Unifreeze Górzno
07.09.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Polonia Poznań
07.09.2019  
4. kolejka 14.09.2019
KS Raszyn
Polonia Poznań
14.09.2019  
Unifreeze Górzno
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
14.09.2019  
Polonia Środa Wlkp.
AP Kotwica Kołobrzeg
14.09.2019  
Piastovia ZAP Piastów
UKS SMS II Łódź
14.09.2019  
Medyk II Konin
Ząbkovia Ząbki
14.09.2019  
Stomilanki Olsztyn
Praga Warszawa
14.09.2019  
5. kolejka 21.09.2019
Praga Warszawa
KS Raszyn
21.09.2019  
Ząbkovia Ząbki
Stomilanki Olsztyn
21.09.2019  
UKS SMS II Łódź
Medyk II Konin
21.09.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Piastovia ZAP Piastów
21.09.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Polonia Środa Wlkp.
21.09.2019  
Polonia Poznań
Unifreeze Górzno
21.09.2019  
6. kolejka 25.09.2019
KS Raszyn
Unifreeze Górzno
25.09.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Polonia Poznań
25.09.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
25.09.2019  
Medyk II Konin
AP Kotwica Kołobrzeg
25.09.2019  
Stomilanki Olsztyn
UKS SMS II Łódź
25.09.2019  
Praga Warszawa
Ząbkovia Ząbki
25.09.2019  
7. kolejka 13.10.2019
Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn
13.10.2019  
UKS SMS II Łódź
Praga Warszawa
13.10.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Stomilanki Olsztyn
13.10.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Medyk II Konin
13.10.2019  
Polonia Poznań
Piastovia ZAP Piastów
13.10.2019  
Unifreeze Górzno
Polonia Środa Wlkp.
13.10.2019  
8. kolejka 19.10.2019
KS Raszyn
Polonia Środa Wlkp.
19.10.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Unifreeze Górzno
19.10.2019  
Medyk II Konin
Polonia Poznań
19.10.2019  
Stomilanki Olsztyn
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
19.10.2019  
Praga Warszawa
AP Kotwica Kołobrzeg
19.10.2019  
Ząbkovia Ząbki
UKS SMS II Łódź
19.10.2019  
9. kolejka 23.10.2019
UKS SMS II Łódź
KS Raszyn
23.10.2019  
AP Kotwica Kołobrzeg
Ząbkovia Ząbki
23.10.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
Praga Warszawa
23.10.2019  
Polonia Poznań
Stomilanki Olsztyn
23.10.2019  
Unifreeze Górzno
Medyk II Konin
23.10.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Piastovia ZAP Piastów
23.10.2019  
10. kolejka 26.10.2019
KS Raszyn
Piastovia ZAP Piastów
26.10.2019  
Medyk II Konin
Polonia Środa Wlkp.
26.10.2019  
Stomilanki Olsztyn
Unifreeze Górzno
26.10.2019  
Praga Warszawa
Polonia Poznań
26.10.2019  
Ząbkovia Ząbki
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
26.10.2019  
UKS SMS II Łódź
AP Kotwica Kołobrzeg
26.10.2019  
11. kolejka 16.11.2019
AP Kotwica Kołobrzeg
KS Raszyn
16.11.2019  
Akademia Piłkarska LG Gdańsk
UKS SMS II Łódź
16.11.2019  
Polonia Poznań
Ząbkovia Ząbki
16.11.2019  
Unifreeze Górzno
Praga Warszawa
16.11.2019  
Polonia Środa Wlkp.
Stomilanki Olsztyn
16.11.2019  
Piastovia ZAP Piastów
Medyk II Konin
16.11.2019  
1. kolejka 18.08.2019

Medyk II Konin

1:1

18.08.2019   Uzupełnij dane

KS Raszyn

Stomilanki Olsztyn

6:1

18.08.2019   Uzupełnij dane

Piastovia ZAP Piastów

UKS SMS II Łódź

6:0

18.08.2019   Uzupełnij dane

Polonia Poznań

AP Kotwica Kołobrzeg

1:3

18.08.2019   Uzupełnij dane

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

Ząbkovia Ząbki

1:1

18.08.2019   Uzupełnij dane

Unifreeze Górzno

Praga Warszawa

2:3

18.08.2019   Uzupełnij dane

Polonia Środa Wlkp.

2. kolejka 25.08.2019

KS Raszyn

0:2

25.08.2019   Uzupełnij dane

Akademia Piłkarska LG Gdańsk

Polonia Poznań

1:3

25.08.2019   Uzupełnij dane

AP Kotwica Kołobrzeg

Unifreeze Górzno

1:5

25.08.2019   Uzupełnij dane

UKS SMS II Łódź

Polonia Środa Wlkp.

3:1

25.08.2019   Uzupełnij dane

Ząbkovia Ząbki

Piastovia ZAP Piastów

0:1

25.08.2019   Uzupełnij dane

Praga Warszawa

Medyk II Konin

0:3

25.08.2019   Uzupełnij dane

Stomilanki Olsztyn

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości