II liga kobiet, gr. śląska


Trwa ładowanie tabeli...
zasady spadków i awansów
1. miejsce - baraż o awans do I ligi z mistrzem innej grupy II ligi
2. miejsce - utrzymanie w nowej II lidze
3. miejsce - baraż o utrzymanie z najlepszymi zespołami z III ligi
miejsca od 4. do 12. - spadek do III ligi
 
1. kolejka 24.08.2019
Stilon Gorzów Wielkopolski
Bielawianka Bielawa
24.08.2019  
AZS II Wrocław
Orlik Jelenia Góra
24.08.2019  
KKS Zabrze
Skra Częstochowa
24.08.2019  
Jaskółki Chorzów
LUKS Ziemia Lubińska
24.08.2019  
Unia Opole
Rolnik II Głogówek
24.08.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
Promień Żary
24.08.2019  
2. kolejka 31.08.2019
Promień Żary
Orlik Jelenia Góra
31.08.2019  
Bielawianka Bielawa
AZS II Wrocław
31.08.2019  
LUKS Ziemia Lubińska
Stilon Gorzów Wielkopolski
31.08.2019  
Rolnik II Głogówek
Jaskółki Chorzów
31.08.2019  
Skra Częstochowa
Unia Opole
31.08.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
KKS Zabrze
31.08.2019  
3. kolejka 07.09.2019
KKS Zabrze
Promień Żary
07.09.2019  
Unia Opole
Plon Błotnica Strzelecka
07.09.2019  
Jaskółki Chorzów
Skra Częstochowa
07.09.2019  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Rolnik II Głogówek
07.09.2019  
AZS II Wrocław
LUKS Ziemia Lubińska
07.09.2019  
Orlik Jelenia Góra
Bielawianka Bielawa
07.09.2019  
4. kolejka 15.09.2019
Promień Żary
Bielawianka Bielawa
15.09.2019  
LUKS Ziemia Lubińska
Orlik Jelenia Góra
15.09.2019  
Rolnik II Głogówek
AZS II Wrocław
15.09.2019  
Skra Częstochowa
Stilon Gorzów Wielkopolski
15.09.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
Jaskółki Chorzów
15.09.2019  
KKS Zabrze
Unia Opole
15.09.2019  
5. kolejka 22.09.2019
Unia Opole
Promień Żary
22.09.2019  
Jaskółki Chorzów
KKS Zabrze
22.09.2019  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Plon Błotnica Strzelecka
22.09.2019  
AZS II Wrocław
Skra Częstochowa
22.09.2019  
Orlik Jelenia Góra
Rolnik II Głogówek
22.09.2019  
Bielawianka Bielawa
LUKS Ziemia Lubińska
22.09.2019  
6. kolejka 28.09.2019
Promień Żary
LUKS Ziemia Lubińska
28.09.2019  
Rolnik II Głogówek
Bielawianka Bielawa
28.09.2019  
Skra Częstochowa
Orlik Jelenia Góra
28.09.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
AZS II Wrocław
28.09.2019  
KKS Zabrze
Stilon Gorzów Wielkopolski
28.09.2019  
Unia Opole
Jaskółki Chorzów
28.09.2019  
7. kolejka 05.10.2019
Jaskółki Chorzów
Promień Żary
05.10.2019  
Stilon Gorzów Wielkopolski
Unia Opole
05.10.2019  
AZS II Wrocław
KKS Zabrze
05.10.2019  
Orlik Jelenia Góra
Plon Błotnica Strzelecka
05.10.2019  
Bielawianka Bielawa
Skra Częstochowa
05.10.2019  
LUKS Ziemia Lubińska
Rolnik II Głogówek
05.10.2019  
8. kolejka 20.10.2019
Promień Żary
Rolnik II Głogówek
20.10.2019  
Skra Częstochowa
LUKS Ziemia Lubińska
20.10.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
Bielawianka Bielawa
20.10.2019  
KKS Zabrze
Orlik Jelenia Góra
20.10.2019  
Unia Opole
AZS II Wrocław
20.10.2019  
Jaskółki Chorzów
Stilon Gorzów Wielkopolski
20.10.2019  
9. kolejka 26.10.2019
Stilon Gorzów Wielkopolski
Promień Żary
26.10.2019  
AZS II Wrocław
Jaskółki Chorzów
26.10.2019  
Orlik Jelenia Góra
Unia Opole
26.10.2019  
Bielawianka Bielawa
KKS Zabrze
26.10.2019  
LUKS Ziemia Lubińska
Plon Błotnica Strzelecka
26.10.2019  
Rolnik II Głogówek
Skra Częstochowa
26.10.2019  
10. kolejka 02.11.2019
Promień Żary
Skra Częstochowa
02.11.2019  
Plon Błotnica Strzelecka
Rolnik II Głogówek
02.11.2019  
KKS Zabrze
LUKS Ziemia Lubińska
02.11.2019  
Unia Opole
Bielawianka Bielawa
02.11.2019  
Jaskółki Chorzów
Orlik Jelenia Góra
02.11.2019  
Stilon Gorzów Wielkopolski
AZS II Wrocław
02.11.2019  
11. kolejka 10.11.2019
AZS II Wrocław
Promień Żary
10.11.2019  
Orlik Jelenia Góra
Stilon Gorzów Wielkopolski
10.11.2019  
Bielawianka Bielawa
Jaskółki Chorzów
10.11.2019  
LUKS Ziemia Lubińska
Unia Opole
10.11.2019  
Rolnik II Głogówek
KKS Zabrze
10.11.2019  
Skra Częstochowa
Plon Błotnica Strzelecka
10.11.2019