II liga kobiet, gr. lubelska


Trwa ładowanie tabeli...
zasady spadków i awansów
1. miejsce - baraż o awans do I ligi z mistrzem innej grupy II ligi
2. miejsce - utrzymanie w nowej II lidze
3. miejsce - baraż o utrzymanie z najlepszymi zespołami z III ligi
miejsca od 4. do 11. - spadek do III ligi
 
1. kolejka 01.09.2019
KSP Kielce
Prądniczanka Kraków
01.09.2019  
Unia Lublin
UKS Trójka Staszkówka Jelna
01.09.2019  
Izolator Boguchwała
Widok Lublin
01.09.2019  
Starówka Nowy Sącz
Hetmanki Włoszczowa
01.09.2019  
Naprzód Sobolów
Iskra Brzezinka
16.11.2019  
Potok Sitno pauzuje.
2. kolejka 07.09.2019
Prądniczanka Kraków
Potok Sitno
07.09.2019  
Widok Lublin
Starówka Nowy Sącz
07.09.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Izolator Boguchwała
07.09.2019  
Iskra Brzezinka
Unia Lublin
07.09.2019  
KSP Kielce
Naprzód Sobolów
07.09.2019  
Hetmanki Włoszczowa pauzuje.
3. kolejka 15.09.2019
Naprzód Sobolów
Prądniczanka Kraków
15.09.2019  
Unia Lublin
KSP Kielce
15.09.2019  
Starówka Nowy Sącz
UKS Trójka Staszkówka Jelna
15.09.2019  
Izolator Boguchwała
Iskra Brzezinka
15.09.2019  
Potok Sitno
Hetmanki Włoszczowa
15.09.2019  
Widok Lublin pauzuje.
4. kolejka 21.09.2019
Prądniczanka Kraków
Hetmanki Włoszczowa
21.09.2019  
Widok Lublin
Potok Sitno
21.09.2019  
Iskra Brzezinka
Starówka Nowy Sącz
21.09.2019  
KSP Kielce
Izolator Boguchwała
21.09.2019  
Naprzód Sobolów
Unia Lublin
21.09.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna pauzuje.
5. kolejka 28.09.2019
Unia Lublin
Prądniczanka Kraków
28.09.2019  
Izolator Boguchwała
Naprzód Sobolów
28.09.2019  
Hetmanki Włoszczowa
Widok Lublin
28.09.2019  
Starówka Nowy Sącz
KSP Kielce
16.11.2019  
Potok Sitno
UKS Trójka Staszkówka Jelna
16.11.2019  
Iskra Brzezinka pauzuje.
6. kolejka 05.10.2019
Prądniczanka Kraków
Widok Lublin
05.10.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Hetmanki Włoszczowa
05.10.2019  
Iskra Brzezinka
Potok Sitno
05.10.2019  
Naprzód Sobolów
Starówka Nowy Sącz
05.10.2019  
Unia Lublin
Izolator Boguchwała
05.10.2019  
KSP Kielce pauzuje.
7. kolejka 12.10.2019
Izolator Boguchwała
Prądniczanka Kraków
12.10.2019  
Starówka Nowy Sącz
Unia Lublin
12.10.2019  
Potok Sitno
KSP Kielce
12.10.2019  
Hetmanki Włoszczowa
Iskra Brzezinka
12.10.2019  
Widok Lublin
UKS Trójka Staszkówka Jelna
12.10.2019  
Naprzód Sobolów pauzuje.
8. kolejka 20.10.2019
Prądniczanka Kraków
UKS Trójka Staszkówka Jelna
20.10.2019  
Iskra Brzezinka
Widok Lublin
20.10.2019  
KSP Kielce
Hetmanki Włoszczowa
20.10.2019  
Naprzód Sobolów
Potok Sitno
20.10.2019  
Izolator Boguchwała
Starówka Nowy Sącz
20.10.2019  
Unia Lublin pauzuje.
9. kolejka 26.10.2019
Starówka Nowy Sącz
Prądniczanka Kraków
26.10.2019  
Potok Sitno
Unia Lublin
26.10.2019  
Hetmanki Włoszczowa
Naprzód Sobolów
26.10.2019  
Widok Lublin
KSP Kielce
26.10.2019  
UKS Trójka Staszkówka Jelna
Iskra Brzezinka
26.10.2019  
Izolator Boguchwała pauzuje.
7. kolejka 12.10.2019

Izolator Boguchwała

1:5

12.10.2019   Uzupełnij dane

Prądniczanka Kraków

Starówka Nowy Sącz

0:0

12.10.2019   Uzupełnij dane

Unia Lublin

Potok Sitno

0:3

12.10.2019   Uzupełnij dane

KSP Kielce

Hetmanki Włoszczowa

2:2

12.10.2019   Uzupełnij dane

Iskra Brzezinka

Widok Lublin

2:2

12.10.2019   Uzupełnij dane

UKS Trójka Staszkówka Jelna

Naprzód Sobolów pauzuje.
8. kolejka 20.10.2019

Prądniczanka Kraków

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

UKS Trójka Staszkówka Jelna

Iskra Brzezinka

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Widok Lublin

KSP Kielce

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Hetmanki Włoszczowa

Naprzód Sobolów

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Potok Sitno

Izolator Boguchwała

:

20.10.2019   Uzupełnij dane

Starówka Nowy Sącz

Unia Lublin pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości