II liga, gr. wschodnia


Trwa ładowanie tabeli...
 
1. kolejka 15.08.2020
Widok Lublin
Rysy Bukowina Tatrzańska
15.08.2020  
Ząbkovia Ząbki
Włókniarz Białystok
15.08.2020  
KS Raszyn
Wanda Kraków
15.08.2020  
KU-AZS UW Warszawa
Sokół Kolbuszowa Dolna
15.08.2020  
Respekt Myślenice
Loczki Wyszków
15.08.2020  
Prądniczanka Kraków
KSP Kielce
15.08.2020  
Sparta Daleszyce pauzuje.
2. kolejka 23.08.2020
KSP Kielce
Ząbkovia Ząbki
23.08.2020  
Sparta Daleszyce
Loczki Wyszków
23.08.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Prądniczanka Kraków
23.08.2020  
Włókniarz Białystok
KS Raszyn
23.08.2020  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Respekt Myślenice
23.08.2020  
Wanda Kraków
KU-AZS UW Warszawa
23.08.2020  
Widok Lublin pauzuje.
3. kolejka 30.08.2020
Widok Lublin
Sparta Daleszyce
30.08.2020  
Ząbkovia Ząbki
Rysy Bukowina Tatrzańska
30.08.2020  
KS Raszyn
KSP Kielce
30.08.2020  
Respekt Myślenice
Wanda Kraków
30.08.2020  
KU-AZS UW Warszawa
Włókniarz Białystok
30.08.2020  
Loczki Wyszków
Sokół Kolbuszowa Dolna
30.08.2020  
Prądniczanka Kraków pauzuje.
4. kolejka 05.09.2020
Sparta Daleszyce
Sokół Kolbuszowa Dolna
05.09.2020  
Wanda Kraków
Loczki Wyszków
05.09.2020  
Włókniarz Białystok
Respekt Myślenice
05.09.2020  
KSP Kielce
KU-AZS UW Warszawa
05.09.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska
KS Raszyn
05.09.2020  
Widok Lublin
Prądniczanka Kraków
05.09.2020  
Ząbkovia Ząbki pauzuje.
5. kolejka 12.09.2020
Prądniczanka Kraków
Sparta Daleszyce
12.09.2020  
Ząbkovia Ząbki
Widok Lublin
12.09.2020  
KU-AZS UW Warszawa
Rysy Bukowina Tatrzańska
12.09.2020  
Respekt Myślenice
KSP Kielce
12.09.2020  
Loczki Wyszków
Włókniarz Białystok
12.09.2020  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Wanda Kraków
12.09.2020  
KS Raszyn pauzuje.
6. kolejka 19.09.2020
Sparta Daleszyce
Wanda Kraków
19.09.2020  
Włókniarz Białystok
Sokół Kolbuszowa Dolna
19.09.2020  
KSP Kielce
Loczki Wyszków
19.09.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Respekt Myślenice
19.09.2020  
Widok Lublin
KS Raszyn
19.09.2020  
Prądniczanka Kraków
Ząbkovia Ząbki
24.10.2020  
KU-AZS UW Warszawa pauzuje.
7. kolejka 26.09.2020
Ząbkovia Ząbki
Sparta Daleszyce
26.09.2020  
KU-AZS UW Warszawa
Widok Lublin
26.09.2020  
KS Raszyn
Prądniczanka Kraków
26.09.2020  
Loczki Wyszków
Rysy Bukowina Tatrzańska
26.09.2020  
Sokół Kolbuszowa Dolna
KSP Kielce
26.09.2020  
Wanda Kraków
Włókniarz Białystok
26.09.2020  
Respekt Myślenice pauzuje.
8. kolejka 03.10.2020
Sparta Daleszyce
Włókniarz Białystok
 
KSP Kielce
Wanda Kraków
03.10.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Sokół Kolbuszowa Dolna
03.10.2020  
Widok Lublin
Respekt Myślenice
03.10.2020  
Prądniczanka Kraków
KU-AZS UW Warszawa
03.10.2020  
Ząbkovia Ząbki
KS Raszyn
03.10.2020  
Loczki Wyszków pauzuje.
9. kolejka 10.10.2020
KS Raszyn
Sparta Daleszyce
10.10.2020  
KU-AZS UW Warszawa
Ząbkovia Ząbki
10.10.2020  
Respekt Myślenice
Prądniczanka Kraków
10.10.2020  
Loczki Wyszków
Widok Lublin
10.10.2020  
Wanda Kraków
Rysy Bukowina Tatrzańska
10.10.2020  
Włókniarz Białystok
KSP Kielce
10.10.2020  
Sokół Kolbuszowa Dolna pauzuje.
10. kolejka 17.10.2020
Ząbkovia Ząbki
Respekt Myślenice
 
Sparta Daleszyce
KSP Kielce
17.10.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska
Włókniarz Białystok
17.10.2020  
Widok Lublin
Sokół Kolbuszowa Dolna
17.10.2020  
Prądniczanka Kraków
Loczki Wyszków
17.10.2020  
KS Raszyn
KU-AZS UW Warszawa
17.10.2020  
Wanda Kraków pauzuje.
11. kolejka 31.10.2020
KU-AZS UW Warszawa
Sparta Daleszyce
 
Respekt Myślenice
KS Raszyn
31.10.2020  
Loczki Wyszków
Ząbkovia Ząbki
31.10.2020  
Sokół Kolbuszowa Dolna
Prądniczanka Kraków
31.10.2020  
Wanda Kraków
Widok Lublin
31.10.2020  
KSP Kielce
Rysy Bukowina Tatrzańska
31.10.2020  
Włókniarz Białystok pauzuje.
12. kolejka 07.11.2020
Sparta Daleszyce
Rysy Bukowina Tatrzańska
07.11.2020  
Widok Lublin
Włókniarz Białystok
07.11.2020  
Prądniczanka Kraków
Wanda Kraków
07.11.2020  
Ząbkovia Ząbki
Sokół Kolbuszowa Dolna
07.11.2020  
KS Raszyn
Loczki Wyszków
07.11.2020  
KU-AZS UW Warszawa
KSP Kielce
07.11.2020  
KSP Kielce pauzuje.
13. kolejka 14.11.2020
Respekt Myślenice
Sparta Daleszyce
14.11.2020  
Loczki Wyszków
KU-AZS UW Warszawa
14.11.2020  
Sokół Kolbuszowa Dolna
KS Raszyn
14.11.2020  
Wanda Kraków
Ząbkovia Ząbki
14.11.2020  
Włókniarz Białystok
Prądniczanka Kraków
14.11.2020  
KSP Kielce
Widok Lublin
14.11.2020  
Rysy Bukowina Tatrzańska pauzuje.
7. kolejka 26.09.2020

Ząbkovia Ząbki

1:3

26.09.2020   Uzupełnij dane

Sparta Daleszyce

KU-AZS UW Warszawa

4:1

26.09.2020   Uzupełnij dane

Widok Lublin

KS Raszyn

3:0

26.09.2020   Uzupełnij dane

Prądniczanka Kraków

Loczki Wyszków

12:0

26.09.2020   Uzupełnij dane

Rysy Bukowina Tatrzańska

Sokół Kolbuszowa Dolna

4:1

26.09.2020   Uzupełnij dane

KSP Kielce

Wanda Kraków

1:0

26.09.2020   Uzupełnij dane

Włókniarz Białystok

Respekt Myślenice pauzuje.
8. kolejka 03.10.2020

Sparta Daleszyce

Włókniarz Białystok

KSP Kielce

:

03.10.2020   Uzupełnij dane

Wanda Kraków

Rysy Bukowina Tatrzańska

:

03.10.2020   Uzupełnij dane

Sokół Kolbuszowa Dolna

Widok Lublin

:

03.10.2020   Uzupełnij dane

Respekt Myślenice

Prądniczanka Kraków

:

03.10.2020   Uzupełnij dane

KU-AZS UW Warszawa

Ząbkovia Ząbki

:

03.10.2020   Uzupełnij dane

KS Raszyn

Loczki Wyszków pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości