Ekstraliga kobiet


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 19.08.2023
Pogoń Tczew
UKS SMS Łódź
19.08.2023  
UJ Kraków
Pogoń Szczecin
19.08.2023  
Śląsk Wrocław
Stomilanki Olsztyn
19.08.2023  
GKS Katowice
Czarni Sosnowiec
19.08.2023  
Rekord Bielsko-Biała
Medyk Konin
20.08.2023  
AP Orlen Gdańsk
Górnik Łęczna
20.08.2023  
2. kolejka 26.08.2023
Górnik Łęczna
Śląsk Wrocław
25.08.2023  
UKS SMS Łódź
Czarni Sosnowiec
26.08.2023  
Pogoń Szczecin
AP Orlen Gdańsk
26.08.2023  
Medyk Konin
UJ Kraków
26.08.2023  
Pogoń Tczew
Rekord Bielsko-Biała
26.08.2023  
Stomilanki Olsztyn
GKS Katowice
27.08.2023  
3. kolejka 02.09.2023
GKS Katowice
Górnik Łęczna
31.08.2023  
Rekord Bielsko-Biała
UKS SMS Łódź
02.09.2023  
UJ Kraków
Pogoń Tczew
02.09.2023  
AP Orlen Gdańsk
Medyk Konin
02.09.2023  
Śląsk Wrocław
Pogoń Szczecin
02.09.2023  
Czarni Sosnowiec
Stomilanki Olsztyn
02.09.2023  
4. kolejka 09.09.2023
UKS SMS Łódź
Stomilanki Olsztyn
09.09.2023  
Górnik Łęczna
Czarni Sosnowiec
09.09.2023  
Medyk Konin
Śląsk Wrocław
09.09.2023  
Pogoń Tczew
AP Orlen Gdańsk
09.09.2023  
Rekord Bielsko-Biała
UJ Kraków
09.09.2023  
Pogoń Szczecin
GKS Katowice
20.10.2023  
5. kolejka 16.09.2023
UJ Kraków
UKS SMS Łódź
16.09.2023  
AP Orlen Gdańsk
Rekord Bielsko-Biała
16.09.2023  
Śląsk Wrocław
Pogoń Tczew
16.09.2023  
GKS Katowice
Medyk Konin
16.09.2023  
Czarni Sosnowiec
Pogoń Szczecin
16.09.2023  
Stomilanki Olsztyn
Górnik Łęczna
16.09.2023  
6. kolejka 30.09.2023
UKS SMS Łódź
Górnik Łęczna
30.09.2023  
Pogoń Szczecin
Stomilanki Olsztyn
30.09.2023  
Medyk Konin
Czarni Sosnowiec
30.09.2023  
AP Orlen Gdańsk
UJ Kraków
30.09.2023  
Pogoń Tczew
GKS Katowice
01.10.2023  
Rekord Bielsko-Biała
Śląsk Wrocław
01.10.2023  
7. kolejka 07.10.2023
Stomilanki Olsztyn
Medyk Konin
05.10.2023  
GKS Katowice
Rekord Bielsko-Biała
06.10.2023  
AP Orlen Gdańsk
UKS SMS Łódź
07.10.2023  
Śląsk Wrocław
UJ Kraków
07.10.2023  
Czarni Sosnowiec
Pogoń Tczew
07.10.2023  
Górnik Łęczna
Pogoń Szczecin
07.10.2023  
8. kolejka 14.10.2023
UKS SMS Łódź
Pogoń Szczecin
14.10.2023  
Medyk Konin
Górnik Łęczna
14.10.2023  
Pogoń Tczew
Stomilanki Olsztyn
14.10.2023  
Rekord Bielsko-Biała
Czarni Sosnowiec
14.10.2023  
AP Orlen Gdańsk
Śląsk Wrocław
14.10.2023  
UJ Kraków
GKS Katowice
15.10.2023  
9. kolejka 04.11.2023
Śląsk Wrocław
UKS SMS Łódź
04.11.2023  
GKS Katowice
AP Orlen Gdańsk
04.11.2023  
Czarni Sosnowiec
UJ Kraków
04.11.2023  
Górnik Łęczna
Pogoń Tczew
04.11.2023  
Pogoń Szczecin
Medyk Konin
04.11.2023  
Stomilanki Olsztyn
Rekord Bielsko-Biała
05.11.2023  
10. kolejka 12.11.2023
UKS SMS Łódź
Medyk Konin
12.11.2023  
Pogoń Tczew
Pogoń Szczecin
12.11.2023  
Rekord Bielsko-Biała
Górnik Łęczna
12.11.2023  
UJ Kraków
Stomilanki Olsztyn
12.11.2023  
AP Orlen Gdańsk
Czarni Sosnowiec
12.11.2023  
Śląsk Wrocław
GKS Katowice
12.11.2023  
11. kolejka 18.11.2023
GKS Katowice
UKS SMS Łódź
18.11.2023  
Czarni Sosnowiec
Śląsk Wrocław
18.11.2023  
Pogoń Szczecin
Rekord Bielsko-Biała
18.11.2023  
Medyk Konin
Pogoń Tczew
18.11.2023  
Stomilanki Olsztyn
AP Orlen Gdańsk
19.11.2023  
Górnik Łęczna
UJ Kraków
10.02.2024  
12. kolejka 02.03.2024
UKS SMS Łódź
Pogoń Tczew
02.03.2024  
Stomilanki Olsztyn
Śląsk Wrocław
02.03.2024  
Czarni Sosnowiec
GKS Katowice
02.03.2024  
Medyk Konin
Rekord Bielsko-Biała
02.03.2024  
Górnik Łęczna
AP Orlen Gdańsk
02.03.2024  
Pogoń Szczecin
UJ Kraków
03.03.2024  
13. kolejka 09.03.2024
Śląsk Wrocław
Górnik Łęczna
09.03.2024  
Czarni Sosnowiec
UKS SMS Łódź
09.03.2024  
AP Orlen Gdańsk
Pogoń Szczecin
09.03.2024  
UJ Kraków
Medyk Konin
09.03.2024  
Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Tczew
09.03.2024  
GKS Katowice
Stomilanki Olsztyn
09.03.2024  
14. kolejka 16.03.2024
Górnik Łęczna
GKS Katowice
16.03.2024  
UKS SMS Łódź
Rekord Bielsko-Biała
16.03.2024  
UJ Kraków
Pogoń Tczew
16.03.2024  
Medyk Konin
AP Orlen Gdańsk
16.03.2024  
Pogoń Szczecin
Śląsk Wrocław
16.03.2024  
Stomilanki Olsztyn
Czarni Sosnowiec
16.03.2024  
15. kolejka 23.03.2024
Czarni Sosnowiec
Górnik Łęczna
23.03.2024  
Śląsk Wrocław
Medyk Konin
23.03.2024  
AP Orlen Gdańsk
Pogoń Tczew
23.03.2024  
UJ Kraków
Rekord Bielsko-Biała
23.03.2024  
GKS Katowice
Pogoń Szczecin
23.03.2024  
Stomilanki Olsztyn
UKS SMS Łódź
24.03.2024  
16. kolejka 13.04.2024
UKS SMS Łódź
UJ Kraków
13.04.2024  
Rekord Bielsko-Biała
AP Orlen Gdańsk
13.04.2024  
Pogoń Tczew
Śląsk Wrocław
13.04.2024  
Medyk Konin
GKS Katowice
13.04.2024  
Pogoń Szczecin
Czarni Sosnowiec
13.04.2024  
Górnik Łęczna
Stomilanki Olsztyn
13.04.2024  
17. kolejka 20.04.2024
Górnik Łęczna
UKS SMS Łódź
20.04.2024  
Stomilanki Olsztyn
Pogoń Szczecin
20.04.2024  
Czarni Sosnowiec
Medyk Konin
20.04.2024  
UJ Kraków
AP Orlen Gdańsk
20.04.2024  
GKS Katowice
Pogoń Tczew
20.04.2024  
Śląsk Wrocław
Rekord Bielsko-Biała
20.04.2024  
18. kolejka 28.04.2024
Medyk Konin
Stomilanki Olsztyn
28.04.2024  
Rekord Bielsko-Biała
GKS Katowice
28.04.2024  
UKS SMS Łódź
AP Orlen Gdańsk
28.04.2024  
UJ Kraków
Śląsk Wrocław
28.04.2024  
Pogoń Tczew
Czarni Sosnowiec
28.04.2024  
Pogoń Szczecin
Górnik Łęczna
28.04.2024  
19. kolejka 05.05.2024
Górnik Łęczna
Medyk Konin
04.05.2024  
Pogoń Szczecin
UKS SMS Łódź
05.05.2024  
Stomilanki Olsztyn
Pogoń Tczew
05.05.2024  
Czarni Sosnowiec
Rekord Bielsko-Biała
05.05.2024  
Śląsk Wrocław
AP Orlen Gdańsk
05.05.2024  
GKS Katowice
UJ Kraków
05.05.2024  
20. kolejka 11.05.2024
UKS SMS Łódź
Śląsk Wrocław
11.05.2024  
AP Orlen Gdańsk
GKS Katowice
11.05.2024  
Pogoń Tczew
Górnik Łęczna
11.05.2024  
Medyk Konin
Pogoń Szczecin
11.05.2024  
UJ Kraków
Czarni Sosnowiec
12.05.2024  
Rekord Bielsko-Biała
Stomilanki Olsztyn
12.05.2024  
21. kolejka 25.05.2024
Medyk Konin
UKS SMS Łódź
25.05.2024  
Pogoń Szczecin
Pogoń Tczew
25.05.2024  
Górnik Łęczna
Rekord Bielsko-Biała
25.05.2024  
Stomilanki Olsztyn
UJ Kraków
25.05.2024  
Czarni Sosnowiec
AP Orlen Gdańsk
25.05.2024  
GKS Katowice
Śląsk Wrocław
25.05.2024  
22. kolejka 09.06.2024
UKS SMS Łódź
GKS Katowice
09.06.2024  
Śląsk Wrocław
Czarni Sosnowiec
09.06.2024  
Rekord Bielsko-Biała
Pogoń Szczecin
09.06.2024  
Pogoń Tczew
Medyk Konin
09.06.2024  
AP Orlen Gdańsk
Stomilanki Olsztyn
09.06.2024  
UJ Kraków
Górnik Łęczna
09.06.2024  
20. kolejka 11.05.2024

UKS SMS Łódź

2:0

11.05.2024   Uzupełnij dane

Śląsk Wrocław

AP Orlen Gdańsk

1:5

11.05.2024   Uzupełnij dane

GKS Katowice

Pogoń Tczew

1:1

11.05.2024   Uzupełnij dane

Górnik Łęczna

Medyk Konin

1:5

11.05.2024   Uzupełnij dane

Pogoń Szczecin

UJ Kraków

1:2

12.05.2024   Uzupełnij dane

Czarni Sosnowiec

Rekord Bielsko-Biała

1:2

12.05.2024   Uzupełnij dane

Stomilanki Olsztyn

21. kolejka 25.05.2024

Medyk Konin

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

UKS SMS Łódź

Pogoń Szczecin

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Pogoń Tczew

Górnik Łęczna

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Rekord Bielsko-Biała

Stomilanki Olsztyn

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

UJ Kraków

Czarni Sosnowiec

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

AP Orlen Gdańsk

GKS Katowice

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Śląsk Wrocław

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości