III liga, gr. mazowiecka


Trwa ładowanie tabeli...

Przed pójściem na mecz sprawdź jego dokładną datę i lokalizację w mediach społecznościowych klubu gospodarza.

 
1. kolejka 02.09.2023
Polonia Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
02.09.2023  
Weronika Szuba x2, Aleksandra Marciszewska x2, Dominika Dębska x2, Beata Cabaj, Maja Kałun - Weronika Szwarc x2, Eliza Ragus, Klaudia Kobus
Ekosport Białystok
Forty Piątnica
02.09.2023  
Justyna Kalinowska, Wiktoria Dulewicz - Kamila Banach x2, Kamila Lewandowska, Małgorzata Piszczatowska
Fuks Pułtusk
Zamłynie Radom
02.09.2023  
Monika Bazydło, Dominika Skolimowska - Izabela Konobrodzka
Legia Warszawa LSS
AKS SMS Łódź
02.09.2023  
Aleksandra Kurzelowska x2, Amanda Pietrzak
Diamenty Warszawa
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
02.09.2023  
Anna Warelis x3, Martyna Sokołowska x2, Natalia Frączek, Daria Waszczuk, Karolina Fandrejewska - Nadia Pawłowska
WAP Warszawa pauzuje.
2. kolejka 10.09.2023
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
WAP Warszawa
10.09.2023  
Angelika Król x2, Daria Dąbrowska x2, Nadia Pawłowska, Magdalena Bernacka - Ewelina Niewiadomska
AKS SMS Łódź
Diamenty Warszawa
10.09.2023  
Antonina Pawlak - Daria Waszczuk x2, Agnieszka Glinka x2, Klaudia Szymańska, Zuzanna Bartha, Katarzyna Mauryc
Zamłynie Radom
Legia Warszawa LSS
10.09.2023  
Luiza Guz - Amelia Przybylska x3, Amanda Pietrzak, Aleksandra Kurzelowska, Marta Chmielewska, Rozalia Pietrzak
Forty Piątnica
Fuks Pułtusk
10.09.2023  
Kamila Lewandowska - Natalia Stępkowska x2, Julita Sterbicka
Polonia Warszawa
Ekosport Białystok
10.09.2023  
Maja Kałun x3, Dominika Dębska, Beata Cabaj, Weronika Malinowska
Vulcan Wólka Mlądzka pauzuje.
3. kolejka 16.09.2023
Ekosport Białystok
Vulcan Wólka Mlądzka
16.09.2023  
Blanka Borcuch, Wiktoria Dulewicz
Fuks Pułtusk
Polonia Warszawa
16.09.2023  
Dominika Skolimowska - Beata Cabaj
Legia Warszawa LSS
Forty Piątnica
16.09.2023  
Amelia Przybylska x2, Klaudia Grodzka, Aleksandra Kurzelowska
Diamenty Warszawa
Zamłynie Radom
16.09.2023  
Daria Waszczuk x2, Anna Warelis - Patrycja Wnukowska, Julia Gozdór
WAP Warszawa
AKS SMS Łódź
16.09.2023  
Weronika Bekker - Roksana Baranowska, Milena Terka, Maja Prusińska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki pauzuje.
4. kolejka 23.09.2023
Vulcan Wólka Mlądzka
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.09.2023  
Łucja Grodzicka - Nadia Pawłowska x2, Aleksandra Wójciak, Marlena Jaroszewska
Zamłynie Radom
WAP Warszawa
23.09.2023  
Magdalena Lisowska x3, Luiza Guz x2, Oliwia Kaszewska
Forty Piątnica
Diamenty Warszawa
23.09.2023  
Natalia Komor
Polonia Warszawa
Legia Warszawa LSS
23.09.2023  
Aleksandra Marciszewska - Aleksandra Kurzelowska, Amanda Pietrzak
Ekosport Białystok
Fuks Pułtusk
23.09.2023  
Julita Sterbicka x3, Katarzyna Sadolewska x2, Dominika Skolimowska, Natalia Stępkowska
AKS SMS Łódź pauzuje.
5. kolejka 30.09.2023
Fuks Pułtusk
Vulcan Wólka Mlądzka
30.09.2023  
Julita Sterbicka, Monika Bazydło, Oliwia Czarnocka, Natalia Bednarczyk - Weronika Szwarc
Diamenty Warszawa
Polonia Warszawa
30.09.2023  
Anna Warelis-Pawłowska x2, Martyna Sokołowska, Maja Zielińska, Weronika Araśniewicz, Agnieszka Glinka - Monika Walak, Weronika Szuba
WAP Warszawa
Forty Piątnica
30.09.2023  
Weronika Bekker - Kamila Lewandowska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
AKS SMS Łódź
30.09.2023  
Patrycja Dąbrowska
Legia Warszawa LSS
Ekosport Białystok
25.10.2023  
Zamłynie Radom pauzuje.
6. kolejka 08.10.2023
Vulcan Wólka Mlądzka
AKS SMS Łódź
08.10.2023  
Izabela Tymińska - Amelia Wierzbicka x2, Milena Terka x2, Antonina Pawlak, samobójcza
Zamłynie Radom
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
08.10.2023  
Kinga Leśniewska
Polonia Warszawa
WAP Warszawa
08.10.2023  
Dominika Dębska x2, Weronika Szuba x2, Monika Walak, Maja Kałun, Beata Cabaj - Kinga Rosłonek
Ekosport Białystok
Diamenty Warszawa
08.10.2023  
Anna Warelis x2, Karolina Czyżyk, Katarzyna Mauryc, Martyna Sokołowska
Fuks Pułtusk
Legia Warszawa LSS
08.10.2023  
Monika Bazydło, Patrycja Sadecka, Sylwia Waśniewska
Forty Piątnica pauzuje.
7. kolejka 14.10.2023
Legia Warszawa LSS
Vulcan Wólka Mlądzka
14.10.2023  
Amelia Przybylska x2, Izabela Przegalińska x2, Klaudia Grodzka - Weronika Szwarc x3
Diamenty Warszawa
Fuks Pułtusk
14.10.2023  
Daria Waszczuk, Małgosia Cuber - ?
WAP Warszawa
Ekosport Białystok
14.10.2023  
Weronika Bekker x3, Wiktoria Różycka, Laura Polit - Blanka Borcuch x2
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Forty Piątnica
14.10.2023  
Daria Dąbrowska x2
AKS SMS Łódź
Zamłynie Radom
14.10.2023  
Julita Torzewska, Roksana Baranowska, Antonina Pawlak, Milena Terka, Maja Prusińska - Magdalena Lisowska x2, Luiza Guz
Polonia Warszawa pauzuje.
8. kolejka 22.10.2023
Forty Piątnica
AKS SMS Łódź
21.10.2023  
Kamila Lewandowska x2, Kamila Banach x2 - Milena Terka
Vulcan Wólka Mlądzka
Zamłynie Radom
22.10.2023  
Klaudia Kobus, Łucja Grodzicka, Weronika Szwarc, Lena Śmitek - Oliwia Kaszewska x2, Luiza Guz x2, Magdalena Lisowska, Patrycja Guz
Polonia Warszawa
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
22.10.2023  
Maja Kałun x2 - Daria Dąbrowska, Patrycja Dąbrowska, Marlena Jaroszewska
Fuks Pułtusk
WAP Warszawa
22.10.2023  
Oliwia Czarnocka x2, Julita Sterbicka x2, Maja Makowska, Monika Bazydło, samobójcza - Weronika Bekker
Legia Warszawa LSS
Diamenty Warszawa
22.10.2023  
Amanda Pietrzak x3 - Weronika Araśniewicz x2, Maja Zielińska x2, Martyna Sokołowska
Ekosport Białystok pauzuje.
9. kolejka 29.10.2023
Diamenty Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
29.10.2023  
?
WAP Warszawa
Legia Warszawa LSS
29.10.2023  
Amelia Przybylska x2, Izbela Przegalińska x2, Amanda Moura Pietrzak, Aneta Wasiak, Marta Chmielewska, Maja Filipczak, Małgorzata Lesińska, samobójcza
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Ekosport Białystok
29.10.2023  
Aleksandra Wójciak x2, Daria Dąbrowska - Wiktoria Dulewicz
AKS SMS Łódź
Polonia Warszawa
29.10.2023  
Julia Kotas - Aleksandra Marciszewska x2, Maja Kałun, Dominika Dębska
Zamłynie Radom
Forty Piątnica
29.10.2023  
Magdalena Lisowska, Oliwia Kaszewska, Izabela Konobrodzka - Dominika Łuba
Fuks Pułtusk pauzuje.
10. kolejka 05.11.2023
Vulcan Wólka Mlądzka
Forty Piątnica
05.11.2023  
Weronika Szwarc, Izabela Tymińska - Kamila Lewandowska x3, Kamila Banach
Polonia Warszawa
Zamłynie Radom
05.11.2023  
Magdalena Lisowska, Oliwia Kaszewska, Kinga Leśniewska
Ekosport Białystok
AKS SMS Łódź
05.11.2023  
Dominika Doroszko - Roksana Baranowska, Antonina Pawlak, Milena Terka, Weronika Osyda
Fuks Pułtusk
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
05.11.2023  
Natalia Bednarczyk x2, Oliwia Czarnocka
Diamenty Warszawa
WAP Warszawa
05.11.2023  
Martyna Sokołowska x5, Natalia Frączek x3, Gabriela Jakubik x2, Natalia Komor, Natalia Kozłowska, Łucja Birek, Klaudia Szymańska, Agnieszka Glinka
Legia Warszawa LSS pauzuje.
11. kolejka 12.11.2023
WAP Warszawa
Vulcan Wólka Mlądzka
12.11.2023  
Weronika Szwarc x2, Karolina Rędaszka
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Legia Warszawa LSS
12.11.2023  
Nadia Pawłowska, Daria Dąbrowska
AKS SMS Łódź
Fuks Pułtusk
12.11.2023  
Julia Kotas - Oliwia Czarnocka, Natalia Bednarczyk, Patrycja Sadecka
Zamłynie Radom
Ekosport Białystok
12.11.2023  
Magdalena Lisowska x4, Izabela Konobrodzka, Jagoda Borek
Forty Piątnica
Polonia Warszawa
12.11.2023  
Kinga Lewnadowska
Diamenty Warszawa pauzuje.
12. kolejka 06.04.2024
Vulcan Wólka Mlądzka
Polonia Warszawa
06.04.2024  
Weronika Szwarc x2, Klaudia Kobus - Aleksandra Marciszewska x3, Dominika Dębska, Weronika Szuba
Forty Piątnica
Ekosport Białystok
06.04.2024  
Kamila Banach x2, Klaudia Chętnik, Dominika Jermacz, Natalia Wykowska - Justyna Kalinowska x2, samobójcza
Zamłynie Radom
Fuks Pułtusk
06.04.2024  
Luiza Guz - Julita Sterbicka x2, Sylwia Waśniewska
AKS SMS Łódź
Legia Warszawa LSS
06.04.2024  
Antonina Pawlak x3, Maja Prusińska, Julia Kotas - Julia Jasińska, Zofia Lewandowska
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Diamenty Warszawa
06.04.2024  
Patrycja Dąbrowska - Martyna Sokołowska x5, Daria Waszczuk
WAP Warszawa pauzuje.
13. kolejka 13.04.2024
WAP Warszawa
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
13.04.2024  
Ewelina Niewiadomska, Eliza Domańska, Kinga Bober, Katarzyna Murawko, Patrycja Poboży
Diamenty Warszawa
AKS SMS Łódź
13.04.2024  
Daria Waszczuk, Martyna Sokołowska - Maja Prusińska
Legia Warszawa LSS
Zamłynie Radom
13.04.2024  
Aneta Wasiak - Kamila Leśniewska, Magdalena Lisowska
Fuks Pułtusk
Forty Piątnica
13.04.2024  
Sylwia Waśniewska, Dominika Skolimowska - Dominika Łuba x2, Kamila Lewandowska
Ekosport Białystok
Polonia Warszawa
14.04.2024  
Klara Wyrzykowska - Magda Koprowska, Natalia Płochocka, Aleksandra Marciszewska
Vulcan Wólka Mlądzka pauzuje.
14. kolejka 20.04.2024
Vulcan Wólka Mlądzka
Ekosport Białystok
20.04.2024  
Nikola Biernacka, Weronika Szwarc, Klaudia Kobus - Małgorzata Dylnicka, Martyna Borowicka, Wiktoria Hajda
Polonia Warszawa
Fuks Pułtusk
20.04.2024  
Weronika Szuba x3 - Sylwia Waśniewska
Forty Piątnica
Legia Warszawa LSS
20.04.2024  
Kamila Banach, Kamila Lewandowska
Zamłynie Radom
Diamenty Warszawa
20.04.2024  
Magdalena Lisowska, Izabela Konobrodzka - Natalia Komor x2
AKS SMS Łódź
WAP Warszawa
20.04.2024  
Milena Terka x3, Antonina Pawlak, Roksana Baranowska, Maja Prusińska, Barbara Zdunek - Eliza Domańska, Katarzyna Murawko
Dargfil Tomaszów Mazowiecki pauzuje.
15. kolejka 27.04.2024
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Vulcan Wólka Mlądzka
27.04.2024  
Marlena Jaroszewska, Patrycja Dąbrowska, Patrycja Marcinkowska, samobójcza - Klaudia Dziwiszek
WAP Warszawa
Zamłynie Radom
27.04.2024  
Eliza Domańska - Kamila Leśniewska, Oliwia Kaszewska
Diamenty Warszawa
Forty Piątnica
27.04.2024  
Daria Waszczuk x2, Natalia Frączek - Kamila Banach
Legia Warszawa LSS
Polonia Warszawa
27.04.2024  
Paulina Piasecka - Weronika Szuba x2
Fuks Pułtusk
Ekosport Białystok
27.04.2024  
Julita Sterbicka x3, Oliwia Czarnocka x2, Natalia Stępkowska, Dominika Skolimowska
AKS SMS Łódź pauzuje.
16. kolejka 11.05.2024
Vulcan Wólka Mlądzka
Fuks Pułtusk
11.05.2024  
Weronika Szwarc - Julita Dawidczyk x5, Oliwia Czarnocka x3, Dominika Skolimowska x2, Sylwia Waśniewska
Polonia Warszawa
Diamenty Warszawa
11.05.2024  
Natalia Frączek x2, Daria Waszczuk x2, Natalia Komor, Łucja Birek
Forty Piątnica
WAP Warszawa
11.05.2024  
Klaudia Chętnik, Klaudia Ludkiewicz - Ewelina Niewiadomska
AKS SMS Łódź
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
11.05.2024  
Milena Terka x2, Antonina Pawlak x2, Maja Prusińska
Ekosport Białystok
Legia Warszawa LSS
11.05.2024  
Agnieszka Rybicka, Maria Komala, Aneta Wasiak, Zofia Bloch
Zamłynie Radom pauzuje.
17. kolejka 18.05.2024
AKS SMS Łódź
Vulcan Wólka Mlądzka
18.05.2024  
Antonina Pawlak x2, Julia Kotas, Milena Terka - ?
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Zamłynie Radom
18.05.2024  
Izabela Konobrodzka, Magdalena Lisowska
Diamenty Warszawa
Ekosport Białystok
18.05.2024  
/walkower na korzyść Diamentów, meczu nie rozegrano
WAP Warszawa
Polonia Warszawa
19.05.2024  
? - Aleksandra Marciszewska x3, Malwina Mazur
Legia Warszawa LSS
Fuks Pułtusk
19.05.2024  
Forty Piątnica pauzuje.
18. kolejka 25.05.2024
Vulcan Wólka Mlądzka
Legia Warszawa LSS
25.05.2024  
Fuks Pułtusk
Diamenty Warszawa
25.05.2024  
Ekosport Białystok
WAP Warszawa
25.05.2024  
Forty Piątnica
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
25.05.2024  
Zamłynie Radom
AKS SMS Łódź
25.05.2024  
Polonia Warszawa pauzuje.
19. kolejka 01.06.2024
AKS SMS Łódź
Forty Piątnica
01.06.2024  
Zamłynie Radom
Vulcan Wólka Mlądzka
01.06.2024  
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Polonia Warszawa
01.06.2024  
WAP Warszawa
Fuks Pułtusk
01.06.2024  
Diamenty Warszawa
Legia Warszawa LSS
01.06.2024  
Ekosport Białystok pauzuje.
20. kolejka 08.06.2024
Vulcan Wólka Mlądzka
Diamenty Warszawa
08.06.2024  
Legia Warszawa LSS
WAP Warszawa
08.06.2024  
Ekosport Białystok
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
08.06.2024  
Polonia Warszawa
AKS SMS Łódź
08.06.2024  
Forty Piątnica
Zamłynie Radom
08.06.2024  
Fuks Pułtusk pauzuje.
21. kolejka 15.06.2024
Forty Piątnica
Vulcan Wólka Mlądzka
15.06.2024  
Zamłynie Radom
Polonia Warszawa
15.06.2024  
AKS SMS Łódź
Ekosport Białystok
15.06.2024  
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
Fuks Pułtusk
15.06.2024  
WAP Warszawa
Diamenty Warszawa
15.06.2024  
Legia Warszawa LSS pauzuje.
22. kolejka 23.06.2024
Vulcan Wólka Mlądzka
WAP Warszawa
23.06.2024  
Legia Warszawa LSS
Dargfil Tomaszów Mazowiecki
23.06.2024  
Fuks Pułtusk
AKS SMS Łódź
23.06.2024  
Ekosport Białystok
Zamłynie Radom
23.06.2024  
Polonia Warszawa
Forty Piątnica
23.06.2024  
Diamenty Warszawa pauzuje.
17. kolejka 18.05.2024

AKS SMS Łódź

4:1

18.05.2024   Uzupełnij dane

Vulcan Wólka Mlądzka

Antonina Pawlak x2, Julia Kotas, Milena Terka - ?

Dargfil Tomaszów Mazowiecki

0:2

18.05.2024   Uzupełnij dane

Zamłynie Radom

Izabela Konobrodzka, Magdalena Lisowska

Diamenty Warszawa

Ekosport Białystok

/walkower na korzyść Diamentów, meczu nie rozegrano

WAP Warszawa

1:4

19.05.2024   Uzupełnij dane

Polonia Warszawa

? - Aleksandra Marciszewska x3, Malwina Mazur

Legia Warszawa LSS

2:4

19.05.2024   Uzupełnij dane

Fuks Pułtusk

Forty Piątnica pauzuje.
18. kolejka 25.05.2024

Vulcan Wólka Mlądzka

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Legia Warszawa LSS

Fuks Pułtusk

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Diamenty Warszawa

Ekosport Białystok

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

WAP Warszawa

Forty Piątnica

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

Dargfil Tomaszów Mazowiecki

Zamłynie Radom

:

25.05.2024   Uzupełnij dane

AKS SMS Łódź

Polonia Warszawa pauzuje.

Wyszukiwarka

Pozostałe wiadomości