Zapisy do rozgrywek Beach Soccera

To już ostatnia szansa, aby zgłosić swój zespół do udziału w rozgrywkach beach soccera. Zapisy przyjmowane są do 31 maja.


Do 31 maja wyznaczony jest termin zgłaszania się klubów do XVIII edycji Mistrzostw Polski kobiet w plażowej piłce nożnej (Beach Soccer). Dodatkowe informacje można uzyskać kontaktując się z PZPN za pomocą poczty e-mail: beachsoccer@pzpn.pl ponadto w przypadku pytań i wątpliwości informacji udzielają także Paweł Kubiński (539-394-461) oraz Joanna Misiewicz (502-737-381) z Departamentu Rozgrywek Krajowych PZPN.

W sezonie 2024 rozgrywki kobiecego beach soccera przyjmą nieco nową formułę. Najpierw odbędzie się Puchar Polski zaplanowany na termin 28-30 czerwca. Następnie, jeśli minimum 8 drużyn spośród zespołów uczestniczących w rozgrywkach Pucharu Polski, wyrazi chęć uczestnictwa odbędzie się Puchar Ligi (12-14 lipca). Najważniejszym momentem sezonu tradycyjnie bezie turniej Mistrzostw Polski. Ten odbędzie się zaś w terminie 1-3 sierpnia jako zwieńczenie sezonu.

Zapisać można się do udziału w czerwcowym turnieju o Puchar Polski kobiet w Beach Soccerze. Turniej będzie miał otwartą formułę i będzie eliminacjami do dalszej części sezonu. Wszystkie turnieje odbędą się tak samo jak w latach ubiegłych plaży w Gdańsku-Brzeźnie i planuje się, że będą trwały po trzy dni.

Wszelkie koszty typu transport, zakwaterowanie i wyżywienie zespoły pokrywają samodzielnie. Do uczestnictwa w rozgrywkach mogą zgłosić się nawet "dzikie drużyny".

W zeszłym roku łącznie z rozgrywkami o Puchar Polski i eliminacjami do mistrzostw Polskiego kobiecego beach soccera wzięło udział 14 zespołów. Najlepsza w stawce okazała się Sparta Daleszyce, która w tym roku będzie bronić mistrzowskiego tytułu.

-> Formularz zgłoszeniowy
-> Regulamin sezonu 2024