el. Mistrzostw Świata, 28.09.2013 r. godz. 17:00
Polska - Wyspy Owcze 6:0 (4:0)
Patrycja Wiśniewska 2, 27, Agnieszka Winczo 31, 76, Patrycja Balcerzak 11, Patrycja Pożerska 89

Polska: Kiedrzynek - Sikora, Leśnik, Mika, Siwińska, Balcerzak (74 Ratajczak), Pożerska, Pakulska, Chudzik, Wiśniewska (88 Żelazko), Winczo (83 Sznyrowska).

Po sobotniej wyjazdowej porażce ze Szwecją (0:2) tym razem reprezentacja Polski rozegrała pierwszy mecz przed własną publicznością w ramach eliminacji do mistrzostw Świata 2015. Kadra prowadzona przez selekcjonera Wojciecha Basiuka zgodnie z planem pokonała Wyspy Owcze 6:0.

Pierwszego gola po dośrodkowaniu Oli Sikory już w 2. minucie strzeliła Patrycja Wiśniewska. Chwilę później o losach meczu przesądziła Patrycja Balcerzak strzelając z dystansu. Do przerwy kolejne gole zdobywały także ponownie Wiśniewska i głową Agnieszka Winczo po asyście Natalii Chudzik.

W drugiej części gry Polki nadal dominowały. Przełożyło to się na dwa kolejne trafienia. W 76. minucie piłkę głową do siatki ponownie skierowała grająca na co dzień w Niemczech Winczo, a w końcówce wynik ustaliła pochodząca z Kątów Wrocławskich - Patrycja Pożerska.

Dla biało-czerwonych była do najwyższa wygrana od 2006 roku.