Pierwsza od roku porażka UAM Poznań

Futsalowe derby Wielkopolski zakończyły się dość niespodziewaną porażką AZS UAM Poznań. Mistrzynie Polski we własnej hali przegrały w niedziele z Kotwicą Kórnik 1:5. Dla zespołu trenera Wojciecha Weissa z Poznania była to pierwsza porażka od dokładnie roku. Tym samym przerwana została najdłuższa bieżąca passa zwycięstw wynosząca - 14 wygranych z rzędu.

Teraz przed piłkarkami UAM Poznań kilka dni wolnego ze względu na przerwę reprezentacyjną. Część futsalistek poznańskiego zespołu wraz ze swoim trenerem będącym jednocześnie selekcjonerem futsalowej reprezentacji Polski udało się do Czech na towarzyski turniej. Najbliższy mecz ligowy poznanianki rozegrają 14 grudnia, kiedy to na wyjeździe zmierzą się z młodym i nieobliczanym zespołem Unifreeze Górzno.