na prośbę zespołu gości mecz został przełożony na 08.11.2014

07.09.2014 (niedziela), godz. 11:15, Łowicz
Pelikan Łowicz – KS Teresin 2:1 (0:0)
Machaj, 80’ Czerbniak - D. Dąbrowska

W Łowiczu zapowiadało się wyrównane spotkania i tak rzeczywiście było. Po pierwszej bezbramkowej połwie w drugiej cześci gry prowadzenie objeły przyjezdne, a na listę strzelców wpisała się Daria Dąbrowska. Gospodynie podobnie jak w meczu z MOSiRem Mońki musiały gonić wynik. W odpowiedzi gola na 1:1 zdobyła Michalina Machaj. Oba zespoły myślały o zgarnięciu kompletu pnktów i spotkanie zaostrzyło się. Szalę zwycięstwa ostatecznie udało się przechylić gospodyniom – piłkę wywalczyła Karoina Szulc i podała do niepilnowanej Natalii Czerbniak. Powracająca po poważnej kontuzji zawodniczka nie miała kłopotów z pokonaniem bramkarki Teresina. Do końca spotkania wynik już nie uległ zmianie i Pelikan odniósł pierwsze od roku zwycięstwo przed własną publicznością.

Pelikan: A. Pacler - Gawęcka, Augustyniak, Janiec, M. Pacler, Czerbniak, Stawicka (76’ Dziedzic), Sowińska, Brzezińska, Kubel (Machaj), Szulc (Rosa)
Teresin: Bryk - P. Dąbrowska, Pierzchała, W. Banaszek, Sawiak (Mikulaka) - Szkop (Trojanowska), K. Banaszek, Rozparzyńska (Pesta), Ziółkowska - D. Dąbrowska (Janiszek), Kozłowska

06.09.2014 (sobota) g 11:00, Płońsk
DAF Płońsk – PKS Piastovia Piastów 2:5 (1:2)
2’ Bartkowska Paulina, 84’ Waśniewska O.- 18’, 80’ Wasil, 34’, 52’ Wiaderna, 72’ Cabaj

Gospodynie podbudowane ostatnim zwycięstwem u siebie z Jantarem Ostrołeka od pierwszych minut chciały pokazać, kto rządzi w Płońsku i na liste strzelców już w drugiej minucie spotkania wpisała się Paulina Bartkowska. Potem do głosu doszły już przyjezdne, które przed przerwą najpierw wyrównały po golu Moniki Wasil, by potem wyjść na prowadzenie po trafieniu Emilii Wiadernej. W drugiej odsłonie kolejne trzy trafienia dołożyły piłkarki z Piastowa: Emilia Wiaderna, Beata Cabaj i Monika Wasil a gospodynie odpowiedziały tylko jednym trafieniem Oliwia Waśniewska.

DAF: Zielińska- Rykaczewska Rosiak, Stańczak, Cyra, Jeziak N., Jeziak M., Waśniewska S., Waśniewska O., Bonisławska, Bartkowska Paulina, Bartkowska Patrycja, Wolska, Piskorska, Długoszewska, Wiśniewska

Piastovia: Bajno – Grudzińska (85’ Figat), Dabrowska, Mitrus, Konarzewska (43’ Zbrzeźniak) – Zdunek (54’ Bordziakowska), Dunajewska (85’ Należyta P.), Wasil, Chmielewska (62’ Gromada) – Wiaderna (80’ Galjan), Cabaj (85’ Niewiadomska)

06.09.2014 (sobota), godz. 17:00, Zgierz, ul. Parzęczewska 52/20
UMKS Zgierz – MOSiR Mońki 0:4 (0:1)
26’, ??, ?? Wojdałowicz(3 gole), 67’ Pietrucka

Lider z Moniek nie zwalnia tempa i ograł mocny u siebie zespół UMKS Zgierz aż 4:0. Mecz był wyrównany i obfitował w twardą grę. W 26 minucie wynik spotkania po podaniu Marleny Kalisz otworzyła Karolina Wojdałowicz. Od początku drugiej części do ataków ruszyły gospodynie jednak zamiast upragnionego wyrównania straciły kolejną bramkę – ponownie podającą była Kalisz a do siatki trafiła Wojdałowicz. W 67 minucie spotkania po dośrodkowaniu z rzutu rożnego Joanny Konończuk i pewnym strzale głową Magdy Pietruckiej przyjezdne prowadziły już 3:0. Co gorsza od 70 minuty gospodynie musiały radzić sobie w dziesiątkę bowiem czerwoną kartkę w konsekwencji drugiej żółtej (za niesportowe zachowanie) otrzymała bradzo doświadczona - Sylwia Wedrich. Gospodynie dążyły do strzelenie choćby honorowej bramki ale to przyjezdne dołożyły kolejne trafienie a do soatki trafiła, ta która strzelanie rozpoczęła – Karolina Wojdałowicz i ostatecznie wygrały 4:0 z kompletem zwycięstw umacniając się na pozycji lidera tabeli.

UMKS Zgierz:

MOSiR Mońki: Majewska - Warpechowska, Konończuk, Zienkiewicz, Choińska, Grabowska(Czudzinowicz), Malinowska, Karpowicz, Wojdałowicz, Aleszkiewicz, Kalisz, Kuć, Pietrucka.

07.09.2014 (niedziela), godz. 14:00, Warszawa, Al. Zieleniecka 2
AZS Uniwersytet Warszawski – Jantar Ostrołęka 3:2 (1:0)
Kalinowska, Włodarczyk, Walczak - Płoska

Faworytem spotkania były Akademiczki, które objęły prowadzenie już w 15 minucie po strzale Angeliki Kalinowskiej. W 70 minucie spotkania gola na wagę wyrównania zdobyła na raty Klaudia Płoska. Zawodniczki obu ekip zgotowały kibicom piorunującą końcówkę. Najpierw ładnym strzałem na 2:1 do siatki gości trafiła Katarzyna Włodarczyk. Kilka minut później było już 2:2 a na listę strzelców ponownie wpisała się Klaudia Płoska. Gospodynie 3 punkty wywalczyły dopiero w doliczonym czasie gry a cenną zdobycz punktową zapewniła kapitan Akademiczek – Marta Walczak.

AZS UW: Fornalczyk - Karwańska (57' Czuraj (90+2 Nikisz)), Kalinowska, Staszczyk, Smolińska - Tran (22’ Bakanowska), Wierzebicka (69’ Wąsowska), Walczak, Stokowiec - Czerwonka (54' Odolińska), Włodarczyk